Article image

Zdobądź klientów dzięki efektywnym kampaniom e-marketingowym

2 min czytania

Co jest potrzebne do przeprowadzenia efektywnej kampanii e-marketingowej? Niezależnie do tego czy kierujesz ją do indywidualnych konsumentów czy do firm, potrzebujesz odpowiedniego narzędzia do komunikacji i dobrze sprofilowanej grupy docelowej, do której ten komunikat trafi. Dlatego w DBMS przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową propozycję.

Czym jest Pakiet Reklamowy?

W Pakiecie Reklamowym dajemy Ci narzędzie do wysyłki e-mail i SMS Greensender oraz bazę odbiorców dostosowaną do Twoich potrzeb.

W ramach Pakietu otrzymujesz:

  • 10 000 adresów e-mail lub 1000 numerów telefonicznych. Sam definiujesz czy ma to być baza B2C (definiowana na podstawie kryterium wieku, płci i miejsca zamieszkania) czy B2B (definiowana na podstawie kryterium branży, miejsca działalności gospodarczej i wielkości zatrudnienia).
  • Bezterminowe konto w narzędziu do realizacji wysyłek e-mail i SMS Greensender, umożliwiające realizację 10 000 wysyłek e-mail.

Dlaczego warto skorzystać z Pakietu?

Korzyści prezentowanego Pakietu to m.in.:

  • Baza odbiorców dobrana do Twoich potrzeb.
  • Rozliczenie za ilość wysłanych komunikatów – bez abonamentu.
  • Wsparcie techniczne przy realizacji kampanii i transparentne raportowanie jej efektów.
  • Wysoka dostarczalność e-mail na skrzynki Onet, WP oraz Gmail przekraczająca 99,8%.
  • Darmowe spam testy, które pozwolą uniknąć sytuacji, w której Twój e-mail trafia do SPAMu.
  • Testy kreacji A/B – masz możliwość przygotowania dwóch kreacji i wysłania ich do określonego procentu odbiorców, a następnie wybrania bardziej efektywnej, która trafi do reszty bazy.
  • Możliwość konfiguracji logiki wysyłki do aktywnych lub nieaktywnych użytkowników

Jaka jest cena Pakietu?

Cena naszego Pakietu to 500 zł netto. W ramach tego otrzymujesz bazę 10 000 adresów e-mail (cena jednostkowa z wysyłką 2,5 grosza za adres) lub 1000 numerów telefonicznych (50 groszy za numer), narzędzie do wysyłki e-mail i SMS Greensender oraz 10 000 wysyłek e-mail.

Chcesz więcej? Za dodatkowe 1000 wysyłek e-mail zapłacisz jedynie 9 zł, czyli 0,9 groszy za jednego maila. Za dodatkowy SMS reklamowy płacisz 8 groszy.

Kliknij w baner poniżej, żeby skontaktować się z nami i zapytać o ofertę.

bazy danych

Ocena strony:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (brak ocen)
Loading...
Tomasz Dziobiak
Autor artykułu
CEO | Prezes Zarządu
Doświadczony Menadżer w zakresie sprzedaży i obsługi usług telekomunikacyjnych. Pasjonat BI i IOT umożliwiających budowanie wiedzy o zachowaniach klientów w procesie zakupu. Praktyk w zakresie optymalizacji procesów pozyskiwania klientów i...

To może Cię zainteresować