fbpx

Data Consulting - Pogłębiamy wiedzę na temat wyborów
i preferencji Twoich konsumentów.

Wykorzystujemy dane z różnych źródeł, aby ułożyć jeden spójny obraz odbiorcy.

Branże finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji i  e-commerce  coraz częściej borykają się z problemami nadmiaru danych w swoich procesach.

Dedykowane projekty analityczne wykorzystujące możliwości łączenia danych ze świata offline i online umożliwiają lepsze poznanie potrzeb klientów, prognozowanie zakupów jak również efektywne dotarcie preferowanym kanałem komunikacji.

Nasi specjaliści z zespołu data science pomogą pozyskać drzemiącą wiedzę, nawet w danych które na pierwszy rzut oka mogą nic nie oznaczać.

Zatem jeśli potrzebujesz:

  • Dowiedzieć się kim są twoi odbiorcy, jaki mają profil społeczno-demograficzny lub behawioralny Twojego sklepu internetowego
  • Określić , jaki kanał jest preferowanych przez potencjalnych klientów i kiedy jest to właściwa chwila na kontakt np. w Twoim call center
  • Poznać jakie mają oczekiwania i preferencje dotyczące zakupów czy obsługi klienta w twojej firmie

Zamów niezobowiązującą rozmowę z naszym specjalistą.

Korzyści usług Data Consulting

Spójna wiedza na temat klienta

Osiągamy ją dzięki integracji danych z różnych źródeł, tworząc profile zainteresowań i zachowań, wykorzystywanych w poprawie jakości obsługi klienta i efektywności sprzedaży.

Skuteczna komunikacja

Analizując dane zawsze weryfikujemy jakość dostępnych zasobów, dzięki czemu poprawiając dane do e-mail marketingu czy wysyłki faktur nie narazisz się na zwroty, czy utratę reputacji twoich zasobów cyfrowych np. domen.

Bezpieczeństwo danych

Pracujemy na danych zanonimizowanych w prywatnej chmurze, a gdy wzbogacamy wiedzę wykorzystujemy algorytmy wnioskujące i 3rd party data tylko i wyłącznie od certyfikowanych wydawców zgodnych z rozporządzeniami RODO.

Produktywność pracy

Cenimy Twój czas, toteż przygotowując projekty staramy się automatyzować wymianę danych, jak również budować inteligentne metody obróbki danych byś wygodnie mógł dołączać nowe źródła danych.

Ostatnie realizacje

Nasi klienci niech mówią za nas

Platforma DMSales

Poznaj prosty i przejrzysty system wyszukiwania klientów i zbierania leadów, który ułatwi Ci sprzedaż produktów lub usług Twojej marki.