Kariera w DMSales

Jeżeli chcesz pracować wśród pozytywnie zakręconych ludzi - dołącz do nas!

W DMSales wierzymy, że pracownik jest najcenniejszą częścią firmy, dlatego stawiamy na jego rozwój i realizację własnych celów.

W pracy działamy zespołowo, dążąc razem do wspólnego sukcesu. Każdego dnia troszczymy się o atmosferę i dbamy o wzajemne relacje wszystkich pracowników. Staramy się zachować równowagę pomiędzy obowiązkami, a przyjemnościami. Celebrujemy małe i duże wydarzenia zarówno te zawodowe jak i te prywatne. Z nami można się wiele nauczyć, zdobyć doświadczenie w prężnie rozwijającej się branży, realizować swoją ścieżkę kariery, a przede wszystkim współpracować z najbardziej zgranym zespołem jaki tylko można sobie wyobrazić.

W DMSales nie ma miejsca na nudę, do pracy motywują nas świeże owoce i piątki z pizzą, zaś po pracy pakiet sportowy pomaga spalać nadwyżkę zjedzonych kalorii. Piknikujemy, gramy w kręgle, jeździmy na gokartach, a to wszystko ze względu na to, że po prostu dobrze się ze sobą czujemy! Cenimy sobie uśmiech, optymizm i wzajemne wsparcie, chęć rozwoju, pracę zespołową i ten błysk w oku, który motywuje nas do osiągania jeszcze lepszych wyników i stawania się jak najlepszym pracodawcą.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapoznaj się z bieżącymi ogłoszeniami. Nie musisz wysyłać tradycyjnego CV (ale oczywiście możesz, również nas to ucieszy :)) – możesz to zrobić poprzez FB – wyślij nagranie do naszego CEO Tomka Dziobiaka lub zostaw ślad na naszym FanPage – https://web.facebook.com/dmsales/

Obecnie szukamy osób na stanowiska:

Senior PHP Developer

Chorzów

Zobacz szczegóły »

Customer Service Manager

Warszawa

Zobacz szczegóły »

Junior PHP Developer

Chorzów

Zobacz szczegóły »

SEO/SEM Specialist

Warszawa

Zobacz szczegóły »

Junior Data Analyst

Warszawa

Zobacz szczegóły »

Junior Product Manager / Product Manager

Warszawa

Zobacz szczegóły »

Nie znalazłeś/aś ogłoszenia dla siebie?

Nic nie szkodzi! Jeśli widzisz siebie w naszym zespole zostaw swoje CV.

Załącz plik z CV (pdf, word) Przeglądaj »

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DBMS Sp. z o.o. oraz firmy z nią współpracujące moich danych osobowych, zawartych w formularzu powyżej. Dane te będą wykorzystywane w celach marketingowych.

Administratorem danych jest DBMS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przysługuje Państwu prawo do wglądu, korekty lub usunięcia danych w każdym czasie. Więcej informacji o administratorze i przetwarzaniu danych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Nasi stażyści o DMSales

„Staż w DBMS był świetną przygodą! Każdy dzień przynosił nowe wyzwania, z którymi nie zostawałam sama, ponieważ zespół z którym mogłam współpracować traktował mnie jak młodszą siostrę do której miał dużą dozę cierpliwości i pomagał w razie jakichkolwiek wątpliwości. Jako studentka Analizy Danych nabyłam dużo praktycznej wiedzy związanej z marketingiem oraz wykorzystaniem baz danych w życiu codziennym firmy. Firma jest otwarta na nowe pomysły i współpracę z ludźmi, którzy chcą się rozwijać. Doświadczenie które zdobyłam pomoże mi w dalszym rozwoju swojej ścieżki kariery, otworzyło przede mną wiele drzwi. Każdy dzień w firmie będę wspominać bardzo ciepło, z całą pewnością mogę zapewnić, że DBMS to nie typowa korporacja, to firma z sercem, ambicją i wspaniałym zespołem przyjaciół.”

Ewelina Pyszczak, studentka Uniwersytetu Łódzkiego

„Staż w DBMS był bardzo ciekawym przeżyciem i doskonałym zderzeniem wiedzy uzyskanej na studiach z wiedzą praktyczną wykorzystywaną w pracy. W codziennej pracy pojawiają się różne wyzwania, które z pomocą kolegów z zespołu zawsze znajdowały pozytywne rozwiązanie. Atmosfera w pracy jest więcej niż super, nie jest to typowa korporacja, ale miejsce, w którym chce się zostać na dłużej. Jestem przekonany, że każdy znajdzie tu miejsce, aby pogłębiać wiedzę i zdobyć doświadczenie.”

Adam Beczkowski, student Uniwersytetu Łódzkiego

Momenty z dnia pracy w DMSales

Skuteczna identyfikacja Klientów

Wygeneruj więcej leadów, zwiększ sprzedaż swoich produktów czy usług i powiększ swój biznes.