Jest to stanowisko, na którym będziesz:

  • Prowadzić, analizować i optymalizować kampanii SEM (głównie AdWords)
  • Budować i wdrażać strategię SEO
  • Zajmować się bieżąca administracją stron internetowych
  • Rozwijać i optymalizować strony i treści pod kątem SEO
  • Analizować efekty podejmowanych działań i raportować wyniki

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli masz:

  • bardzo dobrą znajomość standardów i trendów SEO
  • doświadczenie w optymalizacji i pozycjonowaniu stron
  • praktyczną znajomość HTML5 i CSS3
  • znajomość narzędzi CMS: WordPress, MODX
  • praktyczną znajomość narzędzi Google: AdWords, Analytics, Tag Manager, Search Console
  • zaawansowaną znajomość MS Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym sprawne poruszanie się w nomenklaturze SEO/SEM
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność zarządzania bazami danych

Zapewnimy Ci:

  • Możliwość współtworzenia historii marketingu w jednym z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży
  • Kartę sportową Benefit, abyś po pracy mógł zadbać o swoje ciało
  • Wspólne wyjścia na kręgle, gokarty czy pizzę, z których zachowasz miłe wspomnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • Nietuzinkowe zadania wymagające sprytu i kreatywności
  • Dostęp do nowych technologii w obszarze marketingu, rozwijanie wiedzy i kreowanie rynku
  • I najważniejsze, świetną atmosferę w zgranym zespole!

Nie znalazłeś/aś ogłoszenia dla siebie?

Nic nie szkodzi! Jeśli widzisz siebie w naszym zespole zostaw swoje CV.

Załącz plik z CV (pdf, word) Przeglądaj »

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DBMS Sp. z o.o. oraz firmy z nią współpracujące moich danych osobowych, zawartych w formularzu powyżej. Dane te będą wykorzystywane w celach marketingowych.

Administratorem danych jest DBMS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przysługuje Państwu prawo do wglądu, korekty lub usunięcia danych w każdym czasie. Więcej informacji o administratorze i przetwarzaniu danych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Platforma DMSales

Poznaj prosty i przejrzysty system wyszukiwania klientów i zbierania leadów, który ułatwi Ci sprzedaż produktów lub usług Twojej marki.