Każdy biznes zaczyna się od dobrych kontaktów.

Znajdź te właściwe korzystając z platformy wspomaganej sztuczną inteligencją.

Przeprowadzaj kampanie, pozyskuj klientów i utrzymuj relacje w jednym miejscu. Realizuj kampanie marketingowe z użyciem danych, które pomogą ulepszyć działania sprzedażowe Twojej firmy.

Skorzystaj z darmowej konsultacji »

Lub wypróbuj za darmo konto Starter nieograniczone czasowo.

Ekran - DMSender - kampanie marketingowe

Precyzyjnie docieraj do potencjalnych klientów

Zbuduj idealny profil klienta i wybierz interesujące Cię dane demograficzne lub behawioralne. Wyeksportuj bazę do pliku CSV lub wykorzystaj ją do wysyłki kampanii e-mail lub SMS.

Kampanie e-mail »Kampanie SMS »

Bazy danych B2B i B2C

Działania marketingowe dopasowane do potrzeb Twojej firmy

Zidentyfikuj lub pozyskaj nowych klientów za pomocą platformy DMSales wspomaganej sztuczną inteligencją. Skorzystaj z biznesowych i konsumenckich baz danych i rozwiń swój biznes bez kompromisów.

Bazy danych B2B »Bazy danych B2C »

W zasobach platformy DMSales posiadamy ponad 25 mln rekordów

Cały czas identyfikujemy nowych użytkowników i wzbogacamy nasze zasoby o kolejne dane. Dzięki platformie DMSales pozyskasz kontakty biznesowe i konsumenckie z wiarygodnych źródeł. Dowiesz się czego potrzebują potencjalni klienci, aby skutecznie budować wartościową relację w sprzedaży oraz zbudujesz własne persony zakupowe na podstawie ponad 10 000 profili behawioralnych i geodemograficznych. Bądź w kontakcie ze swoimi odbiorcami dzięki retargetingowi wspartego przez sztuczną inteligencję.

Ikonka - Bazy B2B

8,3 mln

kontaktów B2B

Ikonka - Bazy B2C

12,2 mln

kontaktów B2C

Ikonka - Bazy B2B, B2C

3 mln

kontaktów B2B/B2C

Ikonka - kontakty zagraniczne

1 mln

kontaktów zagranicznych

Grafika - dane zgodne z RODO

Wysokiej jakości dane zgodne z RODO

Dbając o poszanowanie prywatności osób figurujących w naszej bazie danych, udostępniamy Ci dane w modelu licencyjnym. Administratorem danych pozostaje firma udostępniająca – czyli DMSales, dzięki czemu wszystkie kwestie informacyjne i dotyczące wypisu z subskrypcji pozostają po stronie Administratora.

 

Dowiedz się więcej »

Case studies

Inspiruj się historiami sukcesu organizacji, które uwierzyły, że dzięki danym ich biznes spokojnie i bezpiecznie może rozwinąć skrzydła.

Pozyskiwanie danych

Dowiedz się z jakich źródeł pozyskujemy dane

Mając świadomość podstawowego prawa każdego z nas do prywatności i kierując się najlepszymi praktykami dotyczącymi przetwarzania danych zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką pozyskiwania danych z różnych źródeł.

Dowiedz się więcej »

Opinie naszych klientów

Dowiedz się dlaczego DBMS i platforma DMSales to dobry partner biznesowy oraz narzędzie do pozyskiwania kontaktów w Polsce.