Wzbogacaj dane o swoich klientach

Analizując terabajty danych uporządkowujemy je i budujemy profile klientów. Ciągle też weryfikujemy jakość danych zbiorów zawierających dane adresowe i kontaktowe do firm oraz osób indywidualnych, aby dzięki prostemu mechanizmowi docierać do właściwych zainteresowań swoich klientów.

Zobacz jak działa proces

Zobacz, jak w prosty sposób wzbogacisz wiedzę o swoich klientach

Proces uszlachetniania danych został tak zaprojektowany, abyś bez umiejętności technicznych mógł pozyskać wiedzę na temat swoich klientów. Bez problemu wzbogacisz swoje dane o imię nazwisko odbiorcy, wiek, dane geodemograficzne, zainteresowania behawioralne, poprawny nr telefonu, czy też poprawny adres e-mail.

Algorytm wzbogacający dane

To oprogramowanie wewnątrz platformy, które dokonuje serii porównań między plikiem wejściowym a zasobami platformy. Do matchowania może być wykorzystywany: adres e-mail, adres fizyczny klienta, nr telefonu, NIP, REGON, adres fizyczny.


Algorytm szukający danych

To oprogramowanie umożliwiające poszukiwanie i standaryzację danych do Twojego projektu. Gdy na podstawie certyfikowanych źródeł danych system znajdzie dodatkowe informacje powiadomi Cię o tym.

Załóż darmowe konto

MD5 Generator

Aplikacja anonimizująca dane źródłowe, uruchamiana lokalnie i nie wymaga instalacji ani połączenia z siecią internetową. Dzięki niej określisz dane, które mamy odnaleźć na platformie. Co ważne, nie przekazujesz nam danych, tylko zanonimizowany identyfikator.

Wersja instalacyjna

Pobierz aplikację »

Wersja portable

Pobierz aplikację »

Case studies

Inspiruj się historiami sukcesu organizacji, które uwierzyły, że dzięki danym ich biznes spokojnie i bezpiecznie może rozwinąć skrzydła.

Zacznij budować bazę swoich klientów już od 250 zł
za miesiąc