Logo DMSales
Unia Europejska

Zarządzanie jakością danych

Nasze zasoby są stale monitorowane i wzbogacane o nowe informacje, dzięki temu zawsze dostarczamy jakościowe biznesowe i konsumenckie bazy danych.

Rozwijaj swój biznes w oparciu o jakościowe dane!

Załóż konto

Dlaczego jakość danych jest ważna?

Data quality, czyli wysoka jakość danych jest fundamentem działalności firmy. Posiadanie i umiejętne administrowanie zbiorami danych w organizacji umożliwia efektywne zarządzanie firmą, kształtuje dobre relacje z klientami, a także przynosi skuteczne wyniki sprzedażowe.

Odpowiednie zarządzanie jakością danych to selekcja, aktualność i wzbogacenia danych, walidacja i standaryzacja, a także rzetelne korzystanie z zasobów, co przekłada się na wyniki biznesowe Twojej firmy.

Jakościowe dane dla Twojej firmy

Dzięki regularnym aktualizacjom i monitorowaniu naszych zbiorów danych jesteśmy w stanie proponować sprawdzone dane. Dzięki nim możesz dotrzeć do nowych klientów lub usystematyzować wiedzę o obecnych, jednocześnie zachowując jeden standard. Zarządzanie danymi jest możliwe dzięki wykorzystaniu specjalnych algorytmów i pozyskiwaniu danych z wiarygodnych źródeł.

Pozyskaj dostęp do jakościowych baz danych i rozwijaj swój biznes!

Zarejestruj się

Jakość danych badamy na wiele sposobów:

  • Weryfikujemy aktywność i poprawność numerów telefonów w HLR
  • Sprawdzamy poprawność adresów e-mail
  • Sprawdzamy jakość adresów e-mail poprzez analizę ich zachowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie zidentyfikować różnego rodzaju boty, domeny catch-all czy inne odchylenia od normalnego użytkowania skrzynki pocztowych
  • Stosujemy miary jakościowe dla danych kontaktowych i danych teleadresowych
  • Posiadamy aktualne statusy firm, dzięki korzystaniu z krajowych rejestrów

Załóż konto