Bazy danych B2B

Na rynku polskim i zagranicznym działalność prowadzą miliony firm z różnych branży, zatem dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej może być czasami problematyczne. Prowadzisz kampanie mailingowe lub SMS, które nie przynoszą realnych zysków dla firmy? DMSales otworzy przed Tobą nowe możliwości pozyskiwania baz danych B2B dostosowanych do Twoich potrzeb.

Stwórz własne biznesowe bazy danych dzięki ponad 8-milionowej bazie przedsiębiorców dostępnej na naszej platformie. Oferujemy naszym klientom wysokiej jakości bazę danych zgodną z wytycznymi RODO.

Zyskaj dane kontaktowe do potencjalnych partnerów biznesowych

Dokonuj selekcji danych według własnych kryteriów
i potrzeb, tworząc tagi i używając filtrów.
Zobacz, jakich informacji o potencjalnych klientach możemy Ci dostarczyć.

 • Nazwa firmy
 • Adres
 • Kontakt (numer tel komórkowego/stacjonarnego, mail)
 • Ilość pracowników
 • NIP
 • REGON
 • Branża (na podst PKD i innych)
 • Strona www
 • Forma prawna (np.działalność jednoosobowa, spółka jawna, z.o.o)
 • firmy zagraniczne (wybrany kraj)

Kontaktuj się z wartościowymi leadami

56% marketerów uważa, że zarządzanie danymi jest trudne do wdrożenia w ich organizacji. Baza danych firm spełniająca Twoje potrzeby to dopiero połowa sukcesu. Wiesz jak wykorzystać ją w działaniach marketingowych, aby poprawić wyniki sprzedaży? Jeśli masz jakieś wątpliwości, to DMSales przychodzi z pomocą! Oferujemy naszym klientom dostęp do nieograniczonej ilości realizacji kampanii na stronie DMSender.

Prezentuj swoje produkty i usługi wartościowym przedsiębiorcom, wychodząc naprzeciw ich potrzebom. Nasza platforma posiada szereg funkcji, które przydadzą się każdej firmie chcącej uwolnić swój wzrost.

Poznaj możliwości automatycznej komunikacji»

 

Monitoruj skuteczność swoich kampanii

Lead leadowi nierówny. Mniejsza ilość rekordów w bazach wcale nie musi oznaczać spadku poziomu zainteresowania Twoimi usługami, wręcz przeciwnie.

Mniejsza baza danych, ale zawierająca bardziej wartościowe leady zdecydowanie osiągnie lepsze wyniki w kampaniach. Oferujemy nie tylko dostęp do bazy danych firm, ale również możliwość automatycznej segmentacji Twojej bazy danych na podstawie raportów w DMSenderze.

Wzbogacaj bazy, które posiadasz

Jeśli dysponujesz własnymi bazami danych, możemy wzbogacić je w oparciu
o wybrane kryteria dzięki aplikacji MD5 Generator.

Co więcej, masz możliwość pozyskiwania klientów z własnej strony www. Instalacja skryptu analitycznego pozwoli na identyfikację użytkowników i automatycznie przypisze ich do Twoich baz danych, jeśli spełnią założone przez Ciebie kryteria.

Jak wzbogacić bazę»

Bazy firm zgodne z RODO

Nasze zasoby są cały czas monitorowane i wzbogacane o nowe informacje, dzięki temu zawsze dostarczamy aktualne bazy firm.

Osoby i przedsiębiorstwa figurujące w naszej bazie B2B wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych. Dbając o bezpieczeństwo udostępnianych przez nas danych osobowych, dajemy Ci dostęp do naszych baz w modelu licencyjnym. Żeby zbudować własną bazę danych i sprawdzić jej potencjał, wystarczy zaakceptować regulamin. Umowa jest podpisywana dopiero, kiedy chcesz skorzystać z danych i zyskać informacje o kontaktach w bazie.

Bazy danych B2C

Jeśli prowadzisz działalność skierowaną nie tylko do klientów biznesowych, ale również indywidualnych (B2B/B2C), również możemy pozyskać dla Ciebie klientów.  Nasze bazy konsumenckie to zasób ponad 12 mln rekordów dostępnych na wyciągnięcie ręki. Załóż darmowe konto i samemu sprawdź skuteczność spersonalizowanej bazy danych B2B lub B2C!

Wybierz odpowiedni kanał i działaj!

 • Direct mailing
 • kampanie sms
 • kampanie mailingowe
 • telemarketing

Bazy danych B2C »

 

Case studies

Inspiruj się historiami sukcesu organizacji, które uwierzyły, że dzięki danym ich biznes spokojnie i bezpiecznie może rozwińąć skrzydła.

Zacznij budować bazę swoich klientów już od 200 zł
za miesiąc