Logo DMSales
Unia Europejska

Bazy danych firm B2B

Na rynku polskim i zagranicznym działalność prowadzą miliony firm z różnych branży. Dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej może być czasami problematyczne. Prowadzisz kampanie mailingowe lub SMS, które nie przynoszą satysfakcjonujących zysków dla firmy? DMSales otworzy przed Tobą nowe możliwości dzięki bazom danych B2B dostosowanych do Twoich potrzeb.

Za pomocą platformy DMSales możesz stworzyć biznesowe bazy danych dzięki ponad 8-milionowym zasobom przedsiębiorców dostępnych w naszej bazie. Oferujemy naszym klientom wysokiej jakości bazy danych zgodne z wytycznymi RODO.

Wypróbuj bezpłatnie

Zyskaj dane kontaktowe do potencjalnych partnerów biznesowych

Dokonuj selekcji danych według własnych kryteriów i potrzeb, tworząc tagi i używając filtrów. Zobacz, jakich informacji o potencjalnych klientach możemy Ci dostarczyć:

 • Nazwa firmy
 • Adres
 • Kontakt (e-mail, numer telefonu komórkowego/stacjonarnego)
 • Ilość pracowników
 • NIP
 • REGON
 • Branża (na podstawie PKD i innych)
 • Strona www
 • Forma prawna (np. działalność jednoosobowa, spółka jawna, z. o.o)
 • Kapitał zakładowy
 • Firmy zagraniczne (wybrany kraj)

Załóż konto

 

Kontaktuj się z wartościowymi leadami

56% marketerów uważa, że zarządzanie danymi jest trudne do wdrożenia w ich organizacji. Baza danych firm spełniająca Twoje potrzeby to dopiero połowa sukcesu. Wiesz jak wykorzystać ją w działaniach marketingowych, aby poprawić wyniki sprzedaży? Jeśli masz jakieś wątpliwości, to DMSales przychodzi z pomocą! Oferujemy naszym klientom dostęp do nieograniczonej liczby realizacji kampanii na platformie DMSales.

Prezentuj swoje produkty i usługi przedsiębiorcom, którzy mogą z nich skorzystać, wychodząc naprzeciw ich potrzebom. Nasza platforma posiada szereg funkcji do marketingu i sprzedaży B2B, które przydadzą się każdej firmie chcącej uwolnić swój wzrost.

Sprawdź, jakie to proste i przetestuj naszą platformę całkowicie za darmo!

Załóż konto

Monitoruj skuteczność swoich kampanii

Lead leadowi nierówny. Mniejsza liczba rekordów w bazach wcale nie musi oznaczać spadku poziomu zainteresowania Twoimi usługami, wręcz przeciwnie.

Mniejsza baza danych, ale zawierająca bardziej wartościowe leady, osiągnie zdecydowanie lepsze wyniki w kampaniach. Oferujemy nie tylko dostęp do bazy danych firm, ale również możliwość automatycznej segmentacji Twojej bazy danych na podstawie raportów w platformie DMSales.

Wypróbuj bezpłatnie

Wzbogacaj bazy, które posiadasz

Jeśli dysponujesz własnymi bazami danych, możemy wzbogacić je w oparciu o wybrane kryteria dzięki aplikacji MD5 Generator.

Co więcej, masz możliwość pozyskiwania klientów z własnej strony www. Instalacja skryptu analitycznego pozwoli na identyfikację użytkowników i automatycznie przypisze ich do Twoich baz danych, jeśli spełnią założone przez Ciebie kryteria.

Zarejestruj się

Bazy firm zgodne z RODO

Nasze zasoby są cały czas monitorowane i wzbogacane o nowe informacje, dzięki temu zawsze dostarczamy aktualne bazy firm.

Osoby i przedsiębiorstwa figurujące w naszej bazie B2B wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych.

Dbając o bezpieczeństwo udostępnianych przez nas danych osobowych, dajemy Ci dostęp do naszych baz w modelu licencyjnym. Żeby zbudować własną bazę danych i sprawdzić jej potencjał, wystarczy zaakceptować regulamin. Umowa jest podpisywana dopiero, kiedy chcesz skorzystać z danych i zyskać informacje o kontaktach w bazie.

Załóż konto

Bazy danych B2C

Jeśli prowadzisz działalność skierowaną nie tylko do klientów biznesowych, ale również indywidualnych (B2B/B2C), to również możemy pozyskać dla Ciebie klientów.  Nasze bazy konsumenckie to zasób ponad 12 mln rekordów. 

Załóż darmowe konto i sprawdź skuteczność spersonalizowanej bazy danych B2B lub B2C!

Załóż konto

Case studies

Inspiruj się historiami sukcesu organizacji, które uwierzyły, że dzięki danym ich biznes spokojnie i bezpiecznie może rozwinąć skrzydła.

Zacznij budować bazę swoich klientów już od 250 zł
za miesiąc