Konsumenckie bazy danych B2C

Czy wiesz, jaki jest faktyczny popyt na Twoje usługi lub produkty? Znasz liczbę osób, które interesowały się branżą, w której działasz albo odwiedziły Twoją stronę internetową? Spersonalizowane bazy danych B2C to idealne źródło kontaktu do grupy docelowej konsumentów, którzy z potencjalnych klientów mogą stać się stałymi klientami Twojej firmy.

Stwórz bazę danych zgodnie z własnymi wytycznymi doboru i zyskaj informacje o najbardziej wartościowych leadach. Popraw swojej wyniki sprzedaży o 100%, dzięki marketingowi opartemu o dane. Oferujemy naszym klientom wysokiej jakości konsumenckie bazy danych zgodne z wytycznymi RODO.

Zyskaj dane kontaktowe do wartościowego klienta

Dokonuj selekcji danych w naszej bazie według własnych kryteriów i potrzeb, tworząc tagi i używając filtrów. Zobacz, jakich informacji o potencjalnych klientach możemy Ci dostarczyć.

 • imię, nazwisko
 • miejsce zamieszkania (pełny adres)
 • kontakt (numer tel komórkowego/stacjonarnego, mail)
 • w jakiej sieci ma numer
 • płeć, wiek
 • stanowisko
 • zainteresowania

Marketing oparty o dane

56% marketerów uważa, że zarządzanie danymi jest trudne do wdrożenia w ich firmie. Baza danych wygenerowana zgodnie z Twoimi preferencjami i odpowiednio wykorzystana w kampanii może uwolnić wzrost Twojej firmy.

Potrzeba czasu, aby zbudować zaufaną bazę odbiorców, dlatego oferujemy naszym klientom dostęp do nieograniczonej ilości realizacji kampanii na stronie DMSender. Obecnie na rynku, w każdej branży istnieje bardzo duża konkurencja, więc wyróżnij się wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, kierując do nich swoją ofertę.

Poznaj możliwości automatycznej komunikacji»

Monitoruj aktywność leadów w Twojej bazie

Marketingowe bazy danych osób indywidualnych to źródło wiedzy o potencjalnym kliencie. Nie każdy lead ostatecznie okaże się wartościowy. Oferujemy nie tylko dostęp do danych bazy B2C, ale również możliwość automatycznej segmentacji leadów w bazie danych, na podstawie raportów w DMSenderze.

Mniejsza ilość rekordów w bazie, ale zawierająca zaufane kontakty zdecydowanie lepiej wypadnie w raportach wysyłki i przyniesie większy zwrot z kampanii.

Wzbogacaj bazy B2C, które posiadasz

Jeśli dysponujesz własnymi bazami danych, możemy wzbogacić je na podstawie wybranych kryteriów, dzięki aplikacji MD5 Generator.

Co więcej, masz możliwość pozyskiwania klientów z własnej strony www. Instalacja skryptu analitycznego pozwoli na identyfikację użytkowników i automatycznie przypisze ich do Twoich baz danych, jeśli spełnią założone przez Ciebie kryteria.

Jak wzbogacić bazę»

Bazy konsumenckie B2C zgodne z RODO

Nasze zasoby są cały czas monitorowane i wzbogacane o nowe informacje, dzięki czemu zawsze dostarczamy aktualne bazy konsumentów.

Osoby i firmy figurujące w naszych bazach B2C i B2B wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych. Dbając o bezpieczeństwo udostępnianych przez nas danych osobowych, dajemy Ci dostęp do zarządzania bazami w modelu licencyjnym. Żeby zbudować własną bazę danych i sprawdzić jej potencjał, wystarczy zaakceptować regulamin. Umowa jest podpisywana dopiero, kiedy chcesz skorzystać z danych i zyskać informacje o kontaktach w bazie.

Baza danych B2B

Jeśli Twoja firma poszukuje kontaktów nie tylko do klientów indywidualnych, ale również innych firm, to również możemy pozyskać dla Ciebie nowych klientów. Nasze bazy biznesowe to zasób ponad 8 mln rekordów dostępnych na wyciągnięcie ręki. Baza danych B2B to miliony możliwości na pozyskanie nowych partnerów biznesowych i wieloletnią współpracę. Załóż darmowe konto i samemu sprawdź skuteczność spersonalizowanej bazy danych B2B lub B2C!

Wybierz odpowiedni kanał i działaj!

 • Direct mailing
 • kampanie sms
 • kampanie mailingowe
 • telemarketing

Bazy danych B2B »

Case studies

Inspiruj się historiami sukcesu organizacji, które uwierzyły, że dzięki danym ich biznes spokojnie i bezpiecznie może rozwinąć skrzydła.

Zacznij budować bazę swoich klientów już od 200 zł
za miesiąc