Logo DMSales

Nasi klienci są dla nas priorytetem.

Stawiamy na efektywność, rzetelność i transparentność. Dołącz do grona naszych Klientów i przekonaj się sam.
Z nami możesz więcej.

Testuj bezpłatnie »

Współpracujemy z DMSales od dwóch lat – gdzie podmiotem współpracy jest udostępnienie danych na platformie. Spółka wykorzystuje dane do prospectingu i umawiania spotkań na prezentację handlową. Platformę DMSales wyróżnia możliwość generowania danych online – a zespół aktywnie stara się ułatwiać pracę z systemem tworząc funkcjonalności na potrzeby bieżących projektów – np. możliwość filtrowania domów jednorodzinnych, dzięki czemu targetowanie jest znacznie precyzyjniejsze. System pomaga w codziennej pracy, a fachowa obsługa pracowników DMSales stoi na najwyższym poziomie.

Strefa Energii

Dzięki wdrożeniu DMSales zautomatyzowaliśmy czynności związane z pozyskaniem klientów oraz pozyskiwaniem poleceń dla kancelarii. Aktualizowane automatycznie dane w aplikacji pozwoliły przygotować się lepiej do spotkań z klientami, co wpłynęło pozytywnie na naszą sprzedaż.

LT LAW

Świadczone usługi odznaczają się wysoką jakością oraz rzetelnością wykonania. Nasza współpraca odbywa się w zakresie szeroko rozumianego marketingu, zwłaszcza marketingu internetowego.

Kruk S.A.

Kredyt Inkaso współpracuje już od kilku lat z DBMS Sp. z o.o w zakresie wzbogacania baz danych.
DBMS to rzetelny partner biznesowy, który świadczy usługi z zachowaniem terminowości, bezpieczeństwa i pełnego profesjonalizmu. Dostarczane dane są dobrej jakości i zawsze przygotowane zgodnie z ustaleniami oraz zapisami umownymi, dzięki czemu szybko mogą zostać wykorzystane w procesie docelowym.
Z ramienia DBMS opiekunami naszej firmy są Urszula Gradowska i Emilia Marczak, które poprzez swoje profesjonalne podejście do klienta, zawsze wykazują duże zaangażowanie w realizację powierzonych zadań i służą profesjonalną radą i pomocą. Rekomenduję DBMS jako solidnego i wiarygodnego kontrahenta.

Kredyt Inkaso

Współpracujemy z DBMS od dwóch lat – gdzie podmiotem współpracy jest udostępnienie danych na platformie dla spółki zajmującej się sprzedażą instalacji fotowoltaicznych. Spółka wykorzystywała dane do prospectingu i umawiania spotkań na prezentację handlową. Platformę DMSales wyróżnia możliwość generowania danych online – a zespół aktywnie stara się ułatwiać pracę z systemem tworząc funkcjonalności na potrzeby bieżących projektów – np. możliwość filtrowania domów jednorodzinnych, dzięki czemu targetowanie jest znacznie precyzyjniejsze. System pomaga mi w codziennej pracy, a fachowa obsługa pracowników DMSales stoi na najwyższym poziomie. Szybkość przepływu danych oraz ich jakość przekuwa się na późniejsze sprzedaże – a to oczywiście wpływa na dalszy rozwój naszej firmy.

Strefa Energii

DMSales to nasz wieloletni partner w zakresie realizacji kampanii marketingowych B2B oraz B2C. Cenimy przede wszystkim wysoki poziom komunikacji z przedstawicielami firmy, zawsze możemy liczyć na szybkie, miłe i fachowe wsparcie w przeprowadzanych przez nas działaniach. Bez wątpienia możemy polecić DMSales jako dostawcę profesjonalnych rozwiązań w zakresie digital marketingu.

Selea

Firma DMBS Sp. z o.o. to profesjonalny partner w zakresie dostarczania baz danych do kampanii telemarketingowych. Od czasu nawiązania współpracy zlecenia były realizowane sprawnie i terminowo. Ważnym aspektem we współpracy Z DBMS Sp. z o.o. jest duża elastyczność, otwartość i zrozumienie naszych potrzeb.

PZWL

Jako Firma ZN Direct polecamy współpracę z DBMS, z którą działamy nieprzerwanie od 2017 roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości oferowanych przez DBMS usług oraz rzetelności pracowników na których zawsze można liczyć. Współpracujemy w zakresie marketingu internetowego i konsumenckich baz danych, których aktualność jest jedną z najlepszych na rynku. Współpracując z DBMS zawsze mamy poczucie, że zlecone zadania zostaną wykonane solidnie i terminowo dlatego z pełną świadomością możemy polecić DBMS każdej firmie która poszukuje dobrego partnera biznesowego.

ZN Direct

Z firmą DMSales kooperujemy od kilku lat, cyklicznie realizując zamówienia baz danych.
Usługa jest wykonywana rzetelnie i terminowo. Każdorazowo możemy liczyć na wsparcie dedykowanego opiekuna.

Phinance

Jako Firma Krotoski rekomendujemy współpracę z DBMS, z którą współpracujemy już od 2016 roku. Usługi, które dla Nas świadczą są wykonywane terminowo oraz z wysoką starannością i rzetelnością. Nasza współpraca odbywa się w zakresie szeroko rozumianego marketingu internetowego. Na bazie dotychczasowych doświadczeń możemy potwierdzić efektywność produktów dostarczanych przez DBMS Sp. z o.o.

Grupa Krotoski

Współpraca polega na zamawianiu baz danych do realizacji kampanii telemarketingowych mających na celu pozyskiwanie nowych Klientów. Na bazie dotychczasowych doświadczeń mogę potwierdzić efektywność baz danych dostarczanych przez DBMS Sp. z o.o. Doceniam również szybkość i dokładność w przygotowywaniu dla nas baz danych. Bazy DBMS Sp. z o.o. chętnie będę rekomendował innym.

Yves Rocher

DBMS Sp. z o.o. to rzetelny partner biznesowy, dzięki któremu poprawiliśmy znacznie jakość danych naszych klientów. Dostarczane informacje umożliwiły nam podniesienie efektywności procesów obsługi, w tym obniżyliśmy wskaźnik twardych odbić w kampaniach e-mail i zwiększyliśmy poziom kontaktu.

Ultimo S.A.

Firma wykazała się dużym doświadczeniem oraz zaangażowaniem w zrealizowane zadania, a poziom świadczonej usługi był na wysokim poziomie. Przekonaliśmy się także, że możemy obdarzyć spółkę DBMS Sp. z o.o. pełnym zaufaniem w sytuacjach wymagających pracy pod presją czasu.

Energa S.A.

DMSales to jedno z najlepszych narzędzi do pozyskiwania klientów w Polsce. Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o tym, jak możemy pomóc Twojej firmie. Z Nami możesz więcej!

Testuj bezpłatnie

 

Przewiń do góry