Logo DMSales
Unia Europejska

Zbuduj profil idealnego odbiorcy i zwiększ sprzedaż swojego sklepu internetowego

Poznaj osoby odwiedzające Twój sklep internetowy i zamień anonimowych odbiorców w stałych klientów. Zrealizuj do nich kampanię marketingową i zachęć do ponownego odwiedzenia witryny. Docieraj również do nowych odbiorców potencjalnie zainteresowanych Twoim produktem.

Zbuduj personę zakupową

Za pomocą filtrów demograficznych i behawioralnych utworzysz profil idealnego klienta i zrealizujesz do niego kampanię marketingową. Dzięki profilowaniu odbiorców dotrzesz do osób potencjalnie zainteresowanych Twoim produktem, co bezpośrednio przełoży się na zyski Twojego e-commerce.

Zbuduj grupę odbiorców za pomocą wachlarza filtrów w platformie DMSales!

Identyfikuj użytkowników swojego sklepu

Instalacja skryptu analitycznego DMSales pozwoli Ci na poznanie osób odwiedzających Twoją stronę. Odpowiednio wykorzystując tę wiedzę, zamienisz anonimowych użytkowników w potencjalnych klientów i zwiększysz sprzedaż.

Realizuj skuteczne kampanie marketingowe

  • Docieraj do potencjalnych klientów Twojego sklepu korzystając z jakościowych baz danych dostępnych na platformie DMSales.
  • Wysyłaj kampanie do osób potencjalnie zainteresowanych Twoim produktem lub usługą za pomocą danych pochodzących z autorskiego algorytmu lead score.
  • Realizuj kampanie e-mail i SMS informujące klientów o rabatach oraz wyjątkowych krótkoterminowych akcjach promocyjnych. Wysyłaj newslettery do swoich subskrybentów za pomocą DMSendera.
  • Wysyłaj newslettery do swoich subskrybentów za pomocą DMSendera.

Docieraj do nowych klientów i zwiększ sprzedaż swojego e-commerce

Buduj persony zakupowe, identyfikuj użytkowników sklepu, twórz kampanie sprzedażowe w oparciu o jakościowe dane i zwiększaj sprzedaż w swoim e-commerce za pomocą jednego narzędzia.