Marketing SMS dostosowany do potrzeb klienta

Zwiększaj skuteczność swoich działań marketingowych, personalizując i dopasowując przekaz do potrzeb Twojego konsumenta.Realizuj efektywne kampanie SMS skierowane bezpośrednio do konsumenta. Dzięki połączeniu możliwości platformy DMSales i DMSender automatycznie skierujesz alerty, specjalne oferty oraz istotne informacje do docelowej grupy odbiorców z właściwej lokalizacji o odpowiedniej porze.

Wykorzystaj możliwości komunikacji SMS.
Zarejestruj się za darmo.

Zobacz jak działa proces »

 

Kampanie SMS

SMS marketing to doskonałe rozwiązanie do przekazywania krótkich, z zarazem ważnych informacji. Kampanie SMS pozwalają szybko przekazać odbiorcy informacje o rabatach, przypomnienie o wizycie, powiadomienia lub podziękowanie za zakup. Możesz definiować także wysyłki cykliczne. Zdobywaj nowych klientów i buduj stałe relacje. Wiadomość SMS trafia na indywidualny numer telefonu, w przeciwieństwie do innych kanałów komunikacji wskaźnik otwarć wynosi aż 95%. Masowa wysyłka SMS do zgromadzonych w bazie odbiorców daje nieograniczone możliwości. Chcesz zwiększyć skuteczność działań sprzedażowych? Połącz je z kampanią e-mail.

Jak szybko i skutecznie dotrzeć do odbiorcy?

Spersonalizowany przekaz jest zdecydowanie korzystniej odbierany przez klientów, dlatego dzięki możliwości grupowania listy swoich kontaktów, w oparciu o dowolne dane, jak np. imię, nazwisko, płeć czy miasto dostosujesz treść SMS i uzyskasz pozytywny odzew. Czas to pieniądz, więc zaplanuj swoją kampanię – określ datę i godzinę wysyłki,
a inteligentne algorytmy zajmą się resztą. Mobile marketing to jedno z najbardziej skutecznych narzędzi wspierających sprzedaż.

Możliwości DMSendera przy realizowaniu kampanii SMS

Wysyłka SMS ze znakami specjalnymi lub bez nich.

Wyszukiwanie i filtrowanie kontaktów do kampanii SMS w trybie projektu Realizacja Kampanii.

Integracja z DMSales w celu automatycznego wysyłania SMS do nowo zidentyfikowanych kontaktów.

Liczenie znaków i „wagi” SMS w czasie rzeczywistym.

Zdefiniowanie własnego nadawcy SMS.

Zaplanowanie automatycznej daty wysyłki.

Pobranie raportu PDF dla uruchomionej reklamy SMS.

Tworzenie segmentów użytkowników na podstawie ich zachowania.

Jak działa system do wysyłania SMS

  1. Wygeneruj bazę swoich odbiorców
  2. Przygotuj wiadomość i określ nadawcę. Zaplanuj datę i godzinę uruchomienia kampanii SMS. Kreator na bieżąco informuje o kosztach kampanii, więc cały czas możesz to monitorować.
  3. Analizuj raporty z prowadzonej kampanii.

Tipy i wskazówki

Projektując wiadomość SMS zadbaj
o to, aby zawierała przykładowe dane użytkownika. Możesz targetować kampanię wykorzystując geotrapping i docierać do osób na podstawie danych o jego historycznej lokalizacji. Zwiększysz dzięki temu jego zaangażowanie.

Załączaj skrócone linki w treści wiadomości lub dane kontaktowe jak np. nr tel aby monitorować efekty swojej kampanii mobile.

Znając datę urodzenia możesz zaplanować wcześniej kampanię
w ramach SMS marketingu
i przesyłać klientom urodzinowe propozycje. Na pewno to docenią!

Organizuj konkursy np. pierwsze 100 osób, które zareagują na link
w wiadomości otrzyma atrakcyjny rabat. Pozytywna reakcja gwarantowana!