Marketing SMS dostosowany do potrzeb klienta

Realizuj efektywne kampanie SMS skierowane bezpośrednio do konsumenta. Zwiększaj skuteczność swoich działań marketingowych, personalizując i dopasowując przekaz do potrzeb Twoich klientów. Dzięki połączeniu możliwości platformy DMSales i DMSender automatycznie skierujesz alerty, specjalne oferty oraz istotne informacje do docelowej grupy odbiorców
z właściwej lokalizacji o odpowiedniej porze.
Wykorzystaj możliwości komunikacji SMS.
Załóż darmowe konto.

Zobacz jak działa proces »

 

Kampanie SMS

SMS marketing to doskonałe rozwiązanie do przekazywania krótkich, a zarazem ważnych informacji. SMS kampanie pozwalają szybko przekazać odbiorcy informacje o rabatach, przypomnienie o wizycie, powiadomienia lub podziękowanie za zakup. Możesz definiować także wysyłki cykliczne. Zdobywaj nowych klientów i buduj stałe relacje. Wiadomość SMS trafia na indywidualny numer telefonu, w przeciwieństwie do innych kanałów komunikacji wskaźnik otwarć wynosi aż 95%. Masowa wysyłka smsów do zgromadzonych w bazie odbiorców daje nieograniczone możliwości. Chcesz zwiększyć skuteczność działań sprzedażowych? Warto wysłać dodatkowo kampanię email. Przetestuj różne kanały komunikacji i korzystaj z najlepszego w zależności od sytuacji.

Jak szybko i skutecznie dotrzeć do odbiorcy?

Spersonalizowany przekaz jest zdecydowanie korzystniej odbierany przez klientów, dlatego dzięki możliwości grupowania listy swoich kontaktów, w oparciu o dowolne dane, jak np. imię, nazwisko, płeć czy miasto dostosujesz treść SMSa i uzyskasz pozytywny odzew. Czas to pieniądz, więc zaplanuj swoją kampanię – określ datę i godzinę wysyłki, a inteligentne algorytmy zajmą się resztą. Mobile marketing to skuteczny sposób komunikacji wspierający sprzedaż.

Możliwości DMSendera przy realizowaniu kampanii SMS

Wysyłka SMS ze znakami specjalnymi lub bez nich.

Wyszukiwanie i filtrowanie kontaktów do kampanii SMS w czasie realizacji kampanii.

Integracja z DMSales w celu automatycznego wysyłania sms-ów do nowo zidentyfikowanych kontaktów.

Liczenie znaków i „wagi” SMS w czasie rzeczywistym. Jeden SMS to 160 znaków.

Zdefiniowanie własnego nadawcy SMS.

Zaplanowanie automatycznej daty wysyłki.

Raport PDF dla uruchomionej reklamy SMS.

Tworzenie segmentów użytkowników na podstawie ich zachowania.

Jak działa system do wysyłania SMS

  1. Wygeneruj bazę swoich odbiorców
  2. Przygotuj wiadomość i określ nadawcę. Zaplanuj datę i godzinę uruchomienia kampanii SMS. Kreator na bieżąco informuje
    o kosztach kampanii
    , więc cały czas możesz to monitorować.
  3. Analizuj raporty z prowadzonej kampanii.

Tipy i wskazówki

Projektując kampanię sms zadbaj o to, aby zawierała przykładowe dane użytkownika. Możesz targetować kampanię wykorzystując lokalizację klienta np. offline i docierać do osób na podstawie danych o jego historycznej lokalizacji. Zwiększysz dzięki temu jego zaangażowanie.

Załączanie skróconych linków w treści wiadomości sms lub danych kontaktowych jak np. numer telefonu pozwoli mierzyć efekty kampanii mobile.

Znając datę urodzenia możesz zaplanować wcześniej kampanię
w ramach marketingu sms i przesyłać klientom urodzinowe propozycje. Na pewno to docenią!

Organizuj konkursy np. pierwsze 100 osób, które zareagują na link
w wiadomości, otrzyma atrakcyjne kody promocyjne. Pozytywna reakcja gwarantowana!

Bazy firm zgodne z RODO

Masowa wysyłka sms zgodna z RODO

Nasze zasoby są cały czas monitorowane i wzbogacane o nowe informacje, dzięki temu zawsze dostarczamy bazy odbiorców z aktualnymi numerami telefonu. Korzystając z naszych bazy i systemu do wysyłki sms, nie musisz obawiać się naruszenia zasad przetwarzania danych osobowych.

Osoby i firmy figurujące w naszych bazach danych wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych.

O czym warto pamiętać, komunikując się
z klientami?

W email marketingu, jak i w sms marketingu, aby prowadzić skuteczne działania reklamowe, należy pamiętać o kilku zasadach. Prosty i krótki komunikat jest najbardziej skuteczny, zatem nie przesadzaj z ilością informacji w jednej wiadomości. Klienci nie lubią być zasypywani codziennie spamem, więc będąc nachalnym sam sobie szkodzisz. Wysłanie ankiety od czasu do czasu pozwala na poznanie opinii użytkowników oraz dopasowanie formy i częstotliwości kontaktu. Opłaca się prowadzić działania marketingowe na podstawie danych. Sprofilowana baza kontaktów zdecydowanie osiągnie lepsze wyniki w kampanii, niż masowa wysyłka do anonimowych osób. Mając odpowiednią bazę, personalizacja masowej wysyłki jest bardzo prosta.

Case studies

Inspiruj się historiami sukcesu organizacji, które uwierzyły, że dzięki danym ich biznes spokojnie i bezpiecznie może rozwinąć skrzydła.