SMS marketing dostosowany do potrzeb klienta

Realizuj efektywne kampanie SMS skierowane bezpośrednio do konsumenta. Zwiększaj skuteczność swoich działań marketingowych, personalizując i dopasowując przekaz do potrzeb klientów. Dzięki możliwościom platformy DMSales automatycznie skierujesz alerty, specjalne oferty oraz istotne informacje do docelowej grupy odbiorców o odpowiedniej porze.
Wykorzystaj możliwości komunikacji SMS do zwiększenia sprzedaży.

Załóż darmowe konto.

Zobacz jak działa proces

 

Kampanie SMS

SMS marketing to doskonałe rozwiązanie do przekazywania krótkich, a zarazem ważnych informacji. Kampanie SMS pozwalają szybko przekazać odbiorcy informacje o rabatach, przypomnienie o wizycie, powiadomienia lub podziękowanie za zakup. Możesz definiować także wysyłki cykliczne. Zdobywaj nowych klientów i buduj stałe relacje. Wiadomość SMS trafia na indywidualny numer telefonu, dzięki temu w przeciwieństwie do innych kanałów komunikacji gwarantuje wskaźnik otwarć w wysokości 95%. Masowa wysyłka wiadomości SMS do zgromadzonych w bazie odbiorców daje nieograniczone możliwości. Chcesz zwiększyć skuteczność działań sprzedażowych? Warto wysłać dodatkowo kampanię e-mail, aby połączyć możliwości obydwu źródeł. Przetestuj różne kanały komunikacji i korzystaj z najlepszego w zależności od sytuacji.

Wypróbuj za darmo

Jak szybko i skutecznie dotrzeć do odbiorcy?

Spersonalizowany przekaz jest zdecydowanie korzystniej odbierany przez klientów, dlatego dzięki możliwości grupowania listy swoich kontaktów, w oparciu o dowolne dane, jak np. imię, nazwisko, płeć czy miasto dostosujesz treść wiadomości i uzyskasz pozytywny odzew. Czas to pieniądz, więc zaplanuj swoją kampanię – określ datę i godzinę wysyłki, a inteligentne algorytmy zajmą się resztą. Mobile marketing to skuteczny sposób komunikacji wspierający sprzedaż.

Możliwości platformy przy realizowaniu kampanii SMS

Jak działa system do wysyłania SMS?

  1. Stwórz bazę odbiorców za pomocą filtrów tworząc profile persony zakupowej.
  2. Przygotuj treść wiadomości i określ nadawcę. Jeśli potrzebujesz, zamieść link. Zaplanuj datę i godzinę uruchomienia kampanii SMS. Kreator na bieżąco informuje o kosztach kampanii, więc cały czas możesz to monitorować.
  3. Analizuj raporty z prowadzonej kampanii i wyciągaj wnioski.

Załóż darmowe konto

Tipy i wskazówki

Bazy firm zgodne z RODO

Masowa wysyłka SMS zgodna z RODO

Nasze zasoby są cały czas monitorowane i wzbogacane o nowe informacje, dzięki temu zawsze dostarczamy bazy odbiorców z aktualnymi numerami telefonu. Korzystając z naszych baz i systemu do wysyłki SMS, nie musisz obawiać się naruszenia zasad przetwarzania danych osobowych.

Osoby i firmy figurujące w naszych bazach danych wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych.

O czym warto pamiętać komunikując się
z klientami?

W e-mail marketingu, jak i w SMS marketingu, aby prowadzić skuteczne działania reklamowe, należy pamiętać o kilku zasadach. Prosty i krótki komunikat jest najbardziej skuteczny, zatem nie przesadzaj z ilością informacji w jednej wiadomości. Klienci nie lubią być zasypywani codziennie spamem, więc będąc nachalnym sam sobie szkodzisz. Wysłanie ankiety od czasu do czasu pozwala na poznanie opinii użytkowników oraz dopasowanie formy i częstotliwości kontaktu. Opłaca się prowadzić działania marketingowe na podstawie danych. Sprofilowana baza kontaktów zdecydowanie osiągnie lepsze wyniki w kampanii, niż masowa wysyłka do anonimowych osób. Mając odpowiednią bazę, personalizacja masowej wysyłki jest bardzo prosta.

Case studies

Inspiruj się historiami sukcesu organizacji, które uwierzyły, że dzięki danym ich biznes spokojnie i bezpiecznie może rozwinąć skrzydła.