Logo DMSales
Unia Europejska

Gorące leady dla branży ubezpieczeniowej

Pozyskuj więcej szans sprzedażowych i buduj relacje z potencjalnymi klientami

Sprzedaż ubezpieczeń to proces. To zrozumienie potrzeb klienta, ciagłe utrzymywanie relacji i dopasowanie oferty będącej odpowiedzią na jego potrzeby.

W DMSales usprawniamy procesy marketingu i sprzedaży w branży ubezpieczeniowej, dlatego stworzyliśmy jedyne na rynku rozwiązanie wykorzystujące usługę agencyjną w połączeniu z systemem marketing automation.

Dołącz do klubu leadowego

Jak wygląda proces pozyskania klienta?

Pozyskanie klienta to długotrwały proces. Możesz go przeprowadzić samodzielnie, lub skorzystać z naszej usługi agencyjnej. Współpracując z nami otrzymujesz zweryfikowane szanse sprzedaży – czyli kontakt do osób, u których została wzbudzona potrzeba konsultacji z doradcą na temat produktów ubezpieczeniowych. W trakcie wieloetapowego procesu prospectingu zbierzemy dla Ciebie informacje dot. obecnie posiadanych produktów przez klienta, orientacyjnej wysokości jego składki oraz aktywności zawodowej, które pozwolą na lepsze przygotowanie się do rozmowy.

 

W klubie zbudujesz własną maszynę sprzedaży zasilaną naszymi szansami

Zasubskrybuj 40 szans sprzedaży wraz z zaawansowanymi funkcjami systemu w pakiecie już od 3500 zł netto!

Pozyskuj więcej szans sprzedaży

Poznawaj potencjalnych klientów dzięki funkcji identyfikacji odwiedzających stronę internetową i monitoruj aktywność osób wykazujących zaangażowanie na profilach firmowych. Dotrzyj do nich z ofertą i zwiększ liczbę potencjalnych szans sprzedaży.

Dołącz do klubu leadowego

Automatyzuj komunikację z klientami

Buduj profile idealnych klientów i oszczędzaj czas budując proste scenariusze komunikacji z potencjalnym klientem. Wykorzystuj różne rodzaje kampanii marketingowych w celu budowania i utrzymywania relacji.

Dołącz do klubu leadowego

Integruj swoje działania sprzedażowe

Wykorzystuj połączenia głosowe, nadawaj kontaktom status i twórz notatki w celu optymalizacji pracy. Wykorzystaj integrację z innymi systemami i nie trać czasu na przenoszenie danych.

Dołącz do klubu leadowego

Co wyróżnia Klub Leadowy Premium?

Klub Leadowy to świetne rozwiązanie dla firm i doradców ubezpieczeniowych, którzy chcą się skalować i rozwijać proces pozyskiwania klientów za pomocą zautomatyzowanego systemu DMSales i usłudze agencyjnej.

  • Możliwość wykorzystania platformy DMSales do budowania sieci networkingowych i rozwijania kontaktów biznesowych
  • Pozyskanie conajmniej 40 potwierdzonych szans sprzedaży umożliwiających konsultację w zakresie produktów ubezpieczeniowych
  • Szansa sprzedaży jest tylko Twoja – otrzymujesz ją na wyłączność, dzięki czemu masz możliwość budowania relacji z klientem
  • Dzięki możliwości odsłuchu umówionej konsultacji możesz lepiej przygotować się do rozmowy z klientem
  • Możliwość tworzenia integracji różnych kanałów pozyskania klienta i stworzenia centrum zarządzania procesem obsługi klientów
  • Skrócenie czasu dotarcia do potencjalnych klientów zainteresowanych konsultacją – pozyskujemy dla Ciebie: dane kontaktowe osób aktywnych zawodowo, informację o posiadanych produktach ubezpieczeniowych, przedział cenowy składek, preferowany termin kontaktu z doradcą
  • Indywidualny opiekun wspierający wdrożenie i optymalizację Twojego procesu sprzedaży

Jak dołączyć do Klubu Leadowego?

Załóż konto na platformie i przejdź do App Marketu

Zapoznaj się ze szczegółami i doładuj punkty na platformie

Wykup dostępną liczbę leadów i wybierz lokalizację

Po otrzymaniu zamówienia rozpoczniemy proces generowania leadów

Powiadomimy Cię o nowych kontaktach w Twoim projekcie

Poznaj firmy, które nam zaufały

Sprawdź, jak zoptymalizowaliśmy proces pozyskiwania leadów dla firmy ubezpieczeniowej
i jak możemy wesprzeć Twoją firmę w rozwoju

Zobacz Case Study

Dołącz do Klubu Leadowego już teraz!

Obejrzyj video i zobacz, jak w prosty sposób możesz dołączyć do Klubu Leadowego i zakupić leady z wybranego przez Ciebie obszaru.

Dołącz do klubu leadowego

Chcesz dowiedzieć się więcej o procesie pozyskiwania
potencjalnych klientów w branży ubezpieczeniowej?

Sprawdź FAQ