Leady sprzedażowe na wyciągnięcie ręki

Zyskaj wysokiej jakości bazę potencjalnych klientów, dzięki której poprowadzisz skuteczne kampanie marketingowe. Poszukujesz bazy do cold callingu lub cold mailingu? Może zamiast zimnej bazy interesują Cię gorące leady albo poszukujesz kontaktu do osób, które odwiedziły Twoją stronę?

DMSales da Ci dostęp do narzędzi, dzięki którym pozyskiwanie leadów dla Twojego biznesu będzie jeszcze skuteczniejsze.

Jak pozyskiwać leady z pomocą DMSales?

Generując bazę na naszej platformie, możesz stworzyć profil poszukiwanego klienta. W zależności, czy jest to lead B2B, czy klient indywidualny, możesz korzystać z filtrów dedykowanych danej kategorii. DMSales udostępnia nie tylko dane, ale również system do realizacji kampanii marketingowych.

Obierz odpowiednią strategię, która pozwoli Ci dotrzeć do właściwej grupy docelowej i skutecznie zawierać transakcje.

Skutecznie generowanie leadów sprzedażowych

Mamy klientów, co dalej?

Kiedy mamy już naszą sprofilowaną bazę klientów, czas na kolejny krok, jakim jest skontaktowanie się z klientem. To, w jaki sposób poprowadzimy naszą rozmowę i jaki kanał komunikacji wykorzystamy, może przyczynić się do naszego sukcesu bądź porażki.

Email marketing jest zdecydowanie najczęściej wykorzystywanym kanałem komunikacyjnym. Dzięki marketing automation możemy budować różne scenariusze i mierzyć zaangażowanie odbiorców naszych kampanii.

Niektórzy klienci wymagają jednak większego zaangażowania ze strony handlowców i kontakt telefoniczny (bezpośredni) jest w tym przypadku najbardziej polecany i skuteczny. Wiedząc jakie trudności stawia przed nami cold calling, we współpracy z wieloletnim trenerem sprzedaży, Karolem Bartkowskim, organizujemy darmowe webinary poświęcone dobrym technikom w sprzedaży.

Zobacz nagrania z webinarów

Karol Bartkowski- trener sprzedaży

Hot leady!

Zdecydowanie inne podejście powinniśmy mieć do osób, które wiemy, że przeglądają nasze oferty. W zależności też od branży i typu klienta, wartość potencjalnego “gorącego” leada dla biznesu może być różna. Inną wartość będą przedstawiać hot leady z branży ubezpieczeniowej a inną osoby zainteresowane np. modą. W niektórych branżach odbiorcy cenią sobie zaufanie do sprzedawcy, więc rozmowa jest jak najbardziej wskazana.

Jednak niezależnie od branży i typu klienta, największą skuteczność w sprzedaży możemy osiągnąć dzięki szybkiej reakcji na gorące leady sprzedażowe w bazie.

Gorące leady – branża ubezpieczeniowa

Generowanie leadów ze strony www

Identyfikując swoich odbiorców, możemy uzyskać ich podstawowe dane tj. imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail lub jeśli prowadzisz marketing B2B, dane firmy. Jeśli interesuje Cię konkretna grupa odbiorców, możesz dodatkowo filtrować zidentyfikowane osoby według wybranych przez Ciebie kryteriów.

Dowiedz się więcej o identyfikacji Klientów

Kampanie E-mail i SMS

Poprzez budowanie scenariuszy komunikacyjnych, możemy mierzyć zaangażowanie odbiorców swoich kampanii. Segmentacja znacznie zoptymalizuje Twój lejek sprzedażowy i pozwoli na przesyłanie odpowiedniej treści każdej z grup. Łącząc komunikację email i sms, możesz osiągnąć podwójną skuteczność.

Kampanie email

Kampanie SMS

Jak generować leady zgodnie z RODO?

Nasze zasoby są cały czas monitorowane i wzbogacane o nowe informacje, dzięki temu zawsze dostarczamy aktualne bazy. W procesie generowania leadów nasza platforma przetwarza dane osobowe zgodnie z RODO. Korzystając z naszych zasobów i systemu do wysyłki, nie musisz obawiać się naruszenia zasad przetwarzania danych osobowych.

Osoby i firmy figurujące w naszym systemie wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych. Dbając o poszanowanie prywatności odbiorców, udzielamy Ci dostępu do danych w modelu licencyjnym.

Case studies

Inspiruj się historiami sukcesu organizacji, które uwierzyły, że dzięki danym ich biznes spokojnie i bezpiecznie może rozwinąć skrzydła.