Algorytm Lead Score

Ciepłe leady to grupa potencjalnych klientów rozważających zakup. Dzięki naszemu algorytmowi Lead Score mierzącemu zaangażowanie użytkowników, zyskasz kontakt do osób najbardziej zainteresowanych daną kategorią produktów lub usług, rozważających ich zakup w najbliższym czasie. Tym sposobem ciepłe leady sprzedażowe, w krótkim czasie staną się gorącymi leadami, zdecydowanymi na zakup.

Dlaczego warto inwestować w ciepłe leady?

Klient zakwalifikowany jako „WARM” to osoba, która jest mocno zainteresowana daną kategorią, z bardzo wysokim prawdopodobieństwem, że w krótkim czasie może zostać naszym wartościowym klientem.

Algorytm Lead Score jest idealnym narzędziem prospectingowym, który skutecznie przyczyni się do napełnienia Twojego lejka sprzedażowego najlepszymi kontaktami.

W jaki sposób generujemy wysokiej jakości leady?

Ankiety

Instytut DBMS przeprowadza krótkie ankiety do wybranej grupy klientów, co przekłada się na wzrost efektywności kampanii marketingowych i satysfakcji odbiorców.

Zaangażowanie w prowadzone kampanie

Dzięki tagowaniu kampanii wiemy, ile odbiorca otrzymał kampanii i jak na nie zareagował, w zależności od tematyki i kreacji wiadomości.

Zaangażowanie użytkowników na stronie www

Analizując treści i strony, jakie użytkownik przegląda i ile czasu na to poświęca, określamy wartość potencjalnego klienta dla Twojego biznesu. Identyfikując odbiorców swojej strony, zamienisz anonimowych odwiedzających w leady sprzedażowe.

Nowy ciepły lead w bazie!

Otrzymuj automatyczne powiadomienia o nowych leadach w Twoim projekcie. Największą skuteczność w sprzedaży możesz osiągnąć dzięki szybkiej reakcji na gorące leady sprzedażowe w bazie. Nie zwlekaj i kontaktuj się z klientami zdecydowanymi na zakup, dzięki czemu podniesiesz swoją konwersję nawet o 50%.

Im szybciej, tym skuteczniej

Lead Response Time, czyli średni czas odpowiedzi, jest istotnym elementem udanych transakcji. Im dłużej zwlekasz z przesłaniem oferty i skontaktowaniem się z klientem, tym większa szansa że Twój klient się rozmyśli. Wykorzystaj czas na swoją korzyść i skutecznie domykaj transakcje.

Wysoka jakość udostępnianych kontaktów

Udzielamy gwarancji na przekazywane leady – jakość danych kontaktowych jest dla nas priorytetem. Gwarancja obejmuje wyłącznie dane kontaktowe. Informacje o aktywności leadów gromadzone są na podstawie jego aktywności i danych kontaktowych przekazanych w formularzach i ankietach.

Realizując kampanie mailingowe, SMS-owe na platformie DMSales możesz „ocieplić” swoją bazę klientów i zyskać najbardziej wartościowych potencjalnych klientów, czyli HOT leady.

Reklamacja

Czy wiesz, jak rozmawiać z klientami?

Mając świadomość problemów komunikacyjnych z jakimi borykają się sprzedawcy i biorąc pod uwagę różne sposoby i techniki zbierania leadów, DMSales organizuje darmowe webinary prezentujące sprawdzone techniki sprzedaży. Jeśli poszukujesz dodatkowych wskazówek lub indywidualnych konsultacji dotyczących obsługi klienta, zachęcamy do skorzystania z porad wieloletniego trenera sprzedaży Karola Bartkowskiego lub naszych konsultantów.

Zobacz nagrania z webinarów

Case studies

Inspiruj się historiami sukcesu organizacji, które uwierzyły, że dzięki danym ich biznes spokojnie i bezpiecznie może rozwinąć skrzydła.