Przeprowadzaj kampanie e-mail w oparciu o wartościowe kontakty

Zwrot z Twoich z inwestycji w marketing wciąż nie jest satysfakcjonujący? Prowadź skuteczne kampanie e-mail dostosowane do potrzeb klientów i buduj relacje za pomocą cold mailingu zyskując wartościowych klientów. Dzięki personalizacji przekazu i odpowiedniej wiadomości DMSender – nasz system do e-mail marketingu pomoże Ci zamienić kontakty w leady sprzedażowe.

Wypróbuj za darmo!

Zobacz jak działa proces

Czym jest mass mailing?

Z roku na rok coraz więcej marketerów poszukuje skutecznych narzędzi marketingowych, uznając e-mail za najlepszy kanał dotarcia do Klienta.

Masowa wysyłka e-maili jest najczęściej wybieranym sposobem komunikacyjnym, ponieważ dostarcza wysoki zwrot z inwestycji. Każdy jest posiadaczem przynajmniej jednego adresu e-mail, zatem może stać się potencjalnym odbiorcą Twojej wiadomości. W e-mail marketingu warto dbać o odpowiednio spersonalizowane treści i dobór odpowiedniej kreacji, aby odbiorca chętniej otwierał e-maile. Dzięki algorytmom maszynowego uczenia i analizie zdarzeń nawiążesz skuteczną komunikację z konsumentami i zostaniesz zauważony w swojej branży.

Dowiedz się więcej

E-mail marketing – bezpośredni i indywidualny sposób kontaktu z klientami wspierany przez uczenie maszynowe

 Zobacz, jak to działa:

Rozwijaj swój biznes w oparciu o dane

Połącz możliwości platformy DMSales i DMSender, dzięki którym Twoja kampania e-mail odniesie sukces.

Korzystając z naszego serwisu możesz stworzyć swój własny projekt e-mailingowy, za pomocą którego dopasujesz swoje działania marketingowe i reklamę do potrzeb klientów. Integrując swoją stronę internetową z naszą platformą, zyskujesz pewność, że Twój komunikat będzie automatycznie docierać do nowych i obecnych użytkowników. Dodatkowo, oprócz e-mailingu, możesz przetestować możliwości narzędzia do marketing automation lub program do wiadomości SMS. Sprawdź wszystkie kanały komunikacji i wybieraj najbardziej skuteczny w zależności od sytuacji. Wiedza o potrzebach i zachowaniu klientów w e-mail marketingu jest kluczem do sukcesu!

Jak profilować odbiorców

Bazy firm zgodne z RODO

E-marketing zgodny z RODO

Nasze zasoby są cały czas monitorowane i wzbogacane o nowe informacje, dzięki temu zawsze dostarczamy aktualne bazy do e-mail i SMS marketingu. Korzystając z naszych baz i systemu wysyłkowego, nie musisz obawiać się naruszenia zasad przetwarzania danych osobowych. Osoby i firmy figurujące w naszych bazach danych wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych.

Na co warto zwrócić uwagę w e-mail marketingu?

W świecie zdominowanym przez różnorodność mediów, e-mail marketing oparty o dane, zyskuje ciągle na znaczeniu. Chcesz zwrócić uwagę wartościowej grupy osób lub firm, wychodząc do nich z ofertą swoich produktów lub usług? Jesteś przekonany, że Twoja strategia e-mail marketingowa jest skuteczna? Jeśli nie, to poznaj kilka naszych wskazówek, które mogą pomóc Ci w pracy. Treści Twoich wiadomości e-mail nie powinny zawierać zbyt dużej ilości informacji. Klienci nie lubią być zasypywani codziennie spamem, więc będąc nachalnym, sam sobie szkodzisz. Wysłanie ankiety od czasu do czasu pozwala na poznanie opinii użytkowników oraz dopasowanie formy i częstotliwości kontaktu. E-maile urodzinowe ze specjalną ofertą są bardzo pozytywnie postrzegane przez odbiorców, a nasz system do wysyłki może być przydatny w przypadku takich rozwiązań.

Zarejestruj się bezpłatnie

Case studies

Inspiruj się historiami sukcesu organizacji, które uwierzyły, że dzięki danym ich biznes spokojnie i bezpiecznie może rozwinąć skrzydła.