Prowadź kampanie mailingowe w oparciu
o prawdziwe dane

W świecie zdominowanym przez różnorodność mediów, e-mail marketing oparty o dane, zyskał jeszcze bardziej na znaczeniu. Prowadź skuteczne kampanie mailingowe i buduj relacje za pomocą cold mailingu, zyskując wartościowych klientów. Dzięki personalizacji przekazu i odpowiedniej kreacji DMSender pozwoli Ci utrzymywać pozytywne relacje z odbiorcami.

Zobacz jak działa proces »

Czym jest data driven e-mail marketing?

Z roku na rok coraz więcej marketerów uznaje e-mail za najlepszy kanał dotarcia do Klienta i wyśmienite narzędzie dostarczające wysoki zwrot z inwestycji. Każdy jest posiadaczem przynajmniej jednego adresu e-mail, zatem może stać się potencjalnym odbiorcą Twojej kampanii. Dzięki algorytmom maszynowego uczenia i analizie zdarzeń nawiążesz skuteczną komunikację z konsumentami.

Dowiedz się więcej »

E-mail marketing- bezpośredni i indywidualny sposób kontaktu z klientem wsparty przez uczenie maszynowe

Zamieszczaj własną domenę wysyłkową, nadawcy lub landing-page. Przykujesz tym uwagę odbiorcy i zostaniesz zapamiętany.

Monitoruj raporty z kampanii i twórz segmenty użytkowników na podstawie ich zachowania.

Integrując swoją stronę z platformą, automatycznie wysyłasz mail do nowo zidentyfikowanych kontaktów. Wyjdziesz na przeciw ich oczekiwaniom kierując atrakcyjne oferty.

Automatycznie kieruj nowej wiadomości do zaangażowanych odbiorców. Odpowiadaj na reakcje użytkowników i bądź z nimi w stałym kontakcie.

Testuj jednocześnie dwie kampanie i wdrażaj tę bardziej skuteczną (Testy A/B ). Dopracujesz dzięki temu swoją strategię marketingową.

Zaplanuj daty wysyłki do sklasyfikowanych użytkowników. Automatycznie dotrzesz do każdej z grupy twoich odbiorców o właściwym czasie.

Jak to działa ?

1.

Utwórz nową kampanię i wybierz jeden z edytorów do konfiguracji: BeeFree lub CKEditor.

2.

Zaprojektuj swój spersonalizowany mail.

3.

Ustal datę i godzinę wysyłki. Sprawdź ile pkt spamowych otrzymała Twoja wiadomość. Nie zapomnij także o wysyłce wiadomości testowej na własny adres/adresy e-mail.

4.

Zaimportuj lub wybierz z listy bazę odbiorców i uruchom kampanię.

Rozwijaj swój biznes w oparciu o dane

Połącz możliwości platformy DMSales i DMSender, dzięki którym Twoja kampania odniesie sukces. Integrując swoją stronę z naszą platformą, zyskujesz pewność, że Twój komunikat będzie automatycznie docierać do nowych i obecnych użytkowników. Dzięki data driven marketing stworzysz swój własny system mailingowy w oparciu o dane i dotrzesz do najbardziej wartościowych leadów.

Jak profilować odbiorców »