Prowadź kampanie mailingowe w oparciu o prawdziwe dane

Zwrot z Twoich z inwestycji w reklamę i e-mailing wciąż nie jest satysfakcjonujący? Prowadź skuteczne kampanie email dostosowane do potrzeb klientów, i buduj relacje za pomocą cold mailingu, zyskując wartościowych klientów. Dzięki personalizacji przekazu i odpowiedniej wiadomości email, DMSender- nasz system do email marketingu pomoże Ci zamienić leady sprzedażowe w stałych klientów.

Wypróbuj za darmo!

Zobacz jak działa proces »

Czym jest mass mailing?

Z roku na rok coraz więcej marketerów poszukuje narzędzi email marketingowych, uznając e-mail za najlepszy kanał dotarcia do Klienta.

Masowa wysyłka maili jest najczęściej wybieranym sposobem komunikacyjnym, ponieważ dostarcza wysoki zwrot z inwestycji. Każdy jest posiadaczem przynajmniej jednego adresu email, zatem może stać się potencjalnym odbiorcą Twojej wiadomości email. W email marketingu warto dbać o odpowiednio spersonalizowane treści i dobór odpowiedniej kreacji mailingu, aby odbiorca chętniej otwierał maile. Dzięki algorytmom maszynowego uczenia i analizie zdarzeń nawiążesz skuteczną komunikację z konsumentami i zostaniesz zauważony w swojej branży.

Dowiedz się więcej »

Marketing email- bezpośredni i indywidualny sposób kontaktu z klientami wsparty przez uczenie maszynowe

Zamieszczaj własną domenę wysyłkową i nadawcy. Przykujesz tym uwagę odbiorcy i zostaniesz zapamiętany.

Monitoruj raport każdej z kampanii i twórz segmenty użytkowników na podstawie ich zachowań.

Przeprowadzając integracje swojej strony internetowej z naszą platformą, automatycznie wyślesz maile do każdego nowo zidentyfikowanego odbiorcy. Wyjdziesz naprzeciw ich oczekiwaniom kierując atrakcyjne oferty.

Automatycznie kieruj nowe wiadomości email do zaangażowanych kontaktów. Odpowiadaj na reakcje użytkowników i bądź z nimi w stałym kontakcie.

Testuj jednocześnie dwie kampanie e-mail i wdrażaj tę bardziej skuteczną (Testy A/B ). Dopracujesz dzięki temu strategię email marketingową.

Zaplanuj daty wysyłki maili do sklasyfikowanych użytkowników. Automatycznie dotrzesz do każdej z grupy twoich subskrybentów o właściwym czasie.

 Zobacz, jak to działa

1.

Utwórz nową kampanie e-mail i wybierz jeden z edytorów do konfiguracji: BeeFree lub CKEditor.

2.

Zaprojektuj swoją spersonalizowaną treść wiadomości email.

3.

Ustal datę i godzinę wysyłki. Sprawdź, ile pkt SPAM otrzymała Twoja wiadomość. Nie zapomnij także o wysyłce wiadomości testowej na własny adres/adresy email.

4.

Zaimportuj lub wybierz z listy bazę odbiorców i uruchom kampanię e-mail.

Rozwijaj swój biznes w oparciu o dane

Połącz możliwości platformy DMSales i DMSender, dzięki którym Twoja kampania mailingowa odniesie sukces.

Korzystając z naszego serwisu możesz stworzyć swój własny system mailingowy, za pomocą którego dopasujesz swoje działania marketingowe i reklamę do potrzeb klientów. Integrując swoją stronę z naszą platformą, zyskujesz pewność, że Twój komunikat będzie automatycznie docierać do nowych i obecnych użytkowników. Dodatkowo, oprócz programu do mailingu, możesz przetestować możliwości narzędzia do marketing automation lub program do sms marketingu. Sprawdź wszystkie kanały komunikacji i wybieraj najbardziej skuteczny w zależności od sytuacji. Wiedza o potrzebach i zachowaniu klientów w email marketingu jest kluczem do sukcesu!

Jak profilować odbiorców »

Bazy firm zgodne z RODO

E-marketing zgodny z RODO

Nasze zasoby są cały czas monitorowane i wzbogacane o nowe informacje, dzięki temu zawsze dostarczamy aktualne bazy do email marketingu. Korzystając z naszych baz i systemu mailingowego, nie musisz obawiać się naruszenia zasad przetwarzania danych osobowych. Osoby i firmy figurujące w naszych bazach danych wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych.

Na co warto zwrócić uwagę w mail marketingu?

W świecie zdominowanym przez różnorodność mediów, e-mail marketing oparty o dane, zyskuje ciągle na znaczeniu. Chcesz zwrócić uwagę wartościowej grupy osób lub firm, wychodząc do nich z ofertą swoich produktów lub usług? Jesteś przekonany, że Twoja strategia w mail marketing jest skuteczna? Jeśli nie, to poznaj kilka naszych wskazówek, które mogą pomóc Ci w pracy. Treści Twoich wiadomości mailingowych nie powinny zawierać zbyt dużej ilości informacji. Klienci nie lubią być zasypywani codziennie spamem, więc będąc nachalnym, sam sobie szkodzisz. Wysłanie ankiety od czasu do czasu pozwala na poznanie opinii użytkowników oraz dopasowanie formy i częstotliwości kontaktu. Maile urodzinowe ze specjalną ofertą są bardzo pozytywnie postrzegane przez odbiorców, a nasz system do emarketingu może być przydatny w przypadku takich rozwiązań.

Case studies

Inspiruj się historiami sukcesu organizacji, które uwierzyły, że dzięki danym ich biznes spokojnie i bezpiecznie może rozwinąć skrzydła.