Buduj profile odbiorców analizując dane behawioralne

Dokonując profilowania odbiorcy, można uzyskać wiele korzyści, które bezpośrednio przełożą się na Twoje zyski. Profilowanie pozwala na poznanie Twoich klientów i ich preferencji. Dzięki profilowaniu klientów dotrzesz do persony marketinowej i wyjdziesz naprzeciw jej potrzebom. Świadomie buduj interesujące treści i docieraj do klientów odpowiednimi kanałami. Buduj jakościowe leady dzięki profilowaniu odbiorcy!

Zobacz jak działa proces »

Na czym polega profilowanie danych?

Wszystko zaczyna się od segmentacji, która polega na wyselekcjonowaniu poszczególnych użytkowników. Dowiemy się dzięki temu z kim pracujemy i na jakich użytkownikach się skupić.

 

Dowiedz się więcej »

Zobacz jak w prosty sposób zbudować profil buyer persony na naszej platformie

Analizując dane z narzędzi analitycznych i mediów społecznościowych jesteśmy w stanie określić dokładne dane klienta łącznie z jego zainteresowaniami oraz danymi kontaktowymi.
Poznaj metodę budowania buyer pearson w 4 krokach.

Sprawdź rodzaje profili użytkowników na DMSales

Dzięki algorytmom maszynowego uczenia i różnym źródłom danych zbudowaliśmy ponad 10 000 profili behawiorlanych i geodemograficznych, abyś skutecznie mógł dotrzeć do swoich odbiorców.

Realizuj efektywne kampanie marketingowe oparte o dane, umożliwiające personalizację przekazu i pozyskiwanie wartościowych leadów.

Wykorzystaj możliwości ponad 12 mln odbiorców indywidualnych i identyfikuj okazje sprzedażowe wśród 8 mln firm z Polski oraz świata.

Case studies

Inspiruj się historiami sukcesu organizacji, które uwierzyły, że dzięki danym ich biznes spokojnie i bezpiecznie może rozwinąć skrzydła.