Logo DMSales
Unia Europejska

Buduj profile odbiorców analizując dane behawioralne

Dokonując profilowania odbiorcy, możesz uzyskać wiele korzyści, które bezpośrednio przełożą się na Twoje zyski. Profilowanie pozwala na poznanie Twoich klientów i ich preferencji. Dzięki budowaniu profilu odbiorcy dotrzesz do persony zakupowej i wyjdziesz naprzeciw jej potrzebom. Świadomie buduj interesujące treści i docieraj do klientów odpowiednimi kanałami. Buduj profil idealnego klienta wykorzystując wachlarz filtrów w platformie DMSales.

Przetestuj

Na czym polega profilowanie klienta?

Wszystko zaczyna się od segmentacji, która polega na wyselekcjonowaniu poszczególnych użytkowników. Dowiemy się dzięki temu, na jakich użytkownikach i klientach się skupić. Załóż darmowe konto i sprawdź, jakie to proste!

Zarejestruj się

Zobacz, jak w prosty sposób zbudować profil persony zakupowej na naszej platformie

Korzystając z zasobów danych, z wiedzy pochodzącej z kampanii marketingowych i algorytmów wspomaganych sztuczną inteligencją, możemy zbudować profil odbiorcy dzięki zastosowaniu danych demograficznych i behawioralnych.

Poznaj metodę budowania persony zakupowej w kilku krokach.

Sprawdź rodzaje profili użytkowników na DMSales

Dzięki algorytmom maszynowego uczenia i różnym źródłom danych zbudowaliśmy ponad 10 000 profili behawioralnych i geodemograficznych, abyś mógł skutecznie dotrzeć do swoich odbiorców.

Wykorzystaj możliwości ponad 12 mln odbiorców indywidualnych i identyfikuj okazje sprzedażowe wśród 8 mln firm z Polski oraz świata.

Realizuj efektywne kampanie marketingowe oparte o dane, umożliwiające personalizację przekazu i pozyskiwanie wartościowych leadów.

Pobierz 50 kontaktów B2B

Case studies

Inspiruj się historiami sukcesu organizacji, które uwierzyły, że dzięki danym ich biznes spokojnie i bezpiecznie może rozwinąć skrzydła.