Konsumenckie bazy danych B2C

Czy wiesz, jaki jest faktyczny popyt na Twoje usługi lub produkty? Znasz liczbę osób, które interesowały się branżą, w której działasz albo odwiedziły Twoją stronę internetową? Spersonalizowane bazy danych B2C to idealne źródło kontaktu do grupy docelowej, która z potencjalnych klientów może stać się stałymi klientami Twojej firmy.

Platforma DMSales umożliwia zbudowanie bazy danych zgodnie z własnymi wytycznymi co do zawartości kontaktu oraz cech demograficznych. Popraw swoje wyniki sprzedaży dzięki marketingowi opartemu o dane. Oferujemy naszym klientom wysokiej jakości konsumenckie bazy danych zgodne z wytycznymi RODO.

Wypróbuj za darmo

Zyskaj dane kontaktowe do wartościowego klienta

Dokonuj selekcji danych dostępnych w naszej bazie według własnych kryteriów i potrzeb, tworząc tagi i używając filtrów. Zobacz, jakich informacji o potencjalnych klientach możemy Ci dostarczyć:

  • imię, nazwisko
  • miejsce zamieszkania
  • kontakt (e-mail, numer telefonu komórkowego/stacjonarnego)
  • w jakiej sieci ma numer
  • płeć, wiek
  • zainteresowania

Wypróbuj za darmo

Marketing oparty o dane

56% marketerów uważa, że zarządzanie danymi jest trudne do wdrożenia w ich firmie. Baza danych wygenerowana zgodnie z Twoimi preferencjami i odpowiednio wykorzystana w kampanii może uwolnić wzrost Twojej firmy.

Potrzeba czasu, aby zbudować zaufaną bazę odbiorców, dlatego oferujemy naszym klientom dostęp do nieograniczonej liczby realizacji kampanii na stronie DMSender. Obecnie w każdej branży istnieje bardzo duża konkurencja. Wyróżnij się i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, kieruj do nich swoją ofertę.

Wypróbuj za darmo

Monitoruj aktywność leadów w Twojej bazie

Marketingowe bazy danych osób indywidualnych to źródło wiedzy o potencjalnym kliencie. Oferujemy nie tylko dostęp do danych bazy B2C, ale również możliwość automatycznej segmentacji użytkowników w bazie danych na podstawie raportów w platformie.

Załóż darmowe konto

Wzbogacaj bazy B2C, które posiadasz

Jeśli dysponujesz własnymi bazami danych, możemy wzbogacić je na podstawie wybranych kryteriów, dzięki aplikacji MD5 Generator.

Co więcej, masz możliwość pozyskiwania klientów z własnej strony www. Instalacja skryptu analitycznego pozwoli na identyfikację użytkowników i jeśli spełnią założone przez Ciebie kryteria, automatycznie przypisze ich do Twoich baz danych.

Wypróbuj za darmo

Bazy konsumenckie B2C zgodne z RODO

Nasze zasoby są cały czas monitorowane i wzbogacane o nowe informacje, dzięki czemu zawsze dostarczamy aktualne i bezpieczne bazy konsumentów.

Osoby i firmy figurujące w naszych bazach B2C i B2B wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych.

Dbając o bezpieczeństwo udostępnianych przez nas danych osobowych, dajemy Ci dostęp do zarządzania bazami w modelu licencyjnym. Żeby zbudować własną bazę danych i sprawdzić jej potencjał, wystarczy zaakceptować regulamin. Umowa jest podpisywana dopiero, kiedy chcesz skorzystać z danych i zyskać informacje o kontaktach w bazie.

Wypróbuj za darmo

Baza danych B2B

Jeśli Twoja firma poszukuje kontaktów nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do klientów biznesowych, to możemy pozyskać dla Ciebie nowych potencjalnych klientów. Nasze bazy biznesowe to zasób ponad 8 mln rekordów dostępnych na wyciągnięcie ręki. Baza danych B2B to miliony możliwości na pozyskanie nowych partnerów biznesowych i wieloletnią współpracę. Załóż darmowe konto i sprawdź skuteczność spersonalizowanej bazy danych B2B lub B2C!

Załóż darmowe konto

Case studies

Inspiruj się historiami sukcesu organizacji, które uwierzyły, że dzięki danym ich biznes spokojnie i bezpiecznie może rozwinąć skrzydła.

Zacznij budować bazę swoich klientów już od 250 zł
za miesiąc