Automatyzacja marketingu uwolni wzrost Twojej firmy

Realizuj skuteczny email marketing dzięki algorytmom maszynowego uczenia. Identyfikuj 200% więcej leadów na podstawie Twojej strony internetowej. Zwiększaj o 1000% skuteczność Twoich kampanii e-mail marketingowych i SMS dzięki analizie zachowań klientów. Poprzez wykorzystanie sztucznej inteligencji, możemy pomóc Ci w podniesieniu konwersji sprzedaży o 50%. Skorzystaj ze sprawdzonych narzędzi do marketing automation.
Zarejestruj się za darmo!

Monitoruj zachowania klientów

95% osób analizuje produkty w sieci przed dokonaniem zakupu. Nasza platforma pozwala na budowanie person zakupowych, monitorowanie zachowania potencjalnych klientów zainteresowanych zakupem produktu, który oferujesz i identyfikację najwartościowszych klientów w oparciu o twoją stronę internetową.

Prospecting oparty o dane

Buduj profile behawioralne i znajdź nowych klientów wśród milionów użytkowników Internetu.

Identyfikacja leadów ze strony www

Identyfikuj anonimowych odbiorców najbardziej zainteresowanych zakupem, dzięki integracji swojej strony z naszą platformą

Skuteczne listy prospectingowe – dowiedź się więcej»

 

Włącz się do działania

Tworzenie inteligentnych scenariuszy kampanii marketingowych
i sprzedażowych pozwala na dynamiczne dopasowanie treści maili na podstawie zachowań klientów. DMSales dostosowuje komunikację do potrzeb Twojego idealnego odbiorcy, nawet gdy chcesz dotrzeć do niego po raz pierwszy, przy pomocy cold mailingu i automatycznych follow-upów.

Inteligentna segmentacja odbiorców

Wykorzystaj funkcje uczące się zachowań twoich idealnych klientów i personalizuj swoje kampanie marketingowe. Twórz scenariusze i obserwuj w czasie rzeczywistym działania swoich subskrybentów.

Efektywna komunikacja

Buduj relacje i zaangażowanie klientów dzięki mailingowi oraz kampaniom SMS opartym o dane. Odpowiednia strategia wspierająca działania marketingowe pozytywnie wpłynie na Twój CRM.

Zwiększaj skuteczność marketingu i sprzedaży

Dzięki DMSales procesy marketingu i sprzedaży mogą być integrowane, co poprawi czas odpowiedzi na zapytania potencjalnych klientów i zwrot z inwestycji w usprawnienie komunikacji marketingowej. Natomiast inteligentne funkcje pozwolą Ci skupić się na właściwych klientach.

Lead Score

Scoring pozwala na mierzenie poziom lojalności klientów. Poznaj najbardziej wartościowych odbiorców Twojego serwisu lub produktu i reaguj na zdarzenia w Twojej sieci kontaktów.

Inteligentne alerty

Dostosuj alerty do zachowań użytkownika, np. kiedy przegląda Twoje oferty lub otwiera wiadomości email.

Zaawansowana analityka danych i algorytmy

Dzięki dostępowi do statystyk wiesz jak potencjalni klienci zareagowali na Twoje działania i jak wygląda Twój lejek sprzedaży.

Case studies

Inspiruj się historiami sukcesu organizacji, które uwierzyły, że dzięki danym ich biznes spokojnie i bezpiecznie może rozwinąć skrzydła.

Usprawnij zarządzanie marketingiem

Szukasz efektywnych rozwiązań, dzięki którym pozyskasz wartościowych klientów dla Twojego biznesu? Możesz liczyć na naszą pomoc! Marketing automation pozwala na skuteczne budowanie świadomości marki. Marketerzy często koncentrują się tylko na promowaniu swoich usług i produktów, zapominając o prowadzeniu działań związanych nie tylko ze sprzedażą. Zastanawiasz się, czym Twoje firma może wyróżnić na tle innych? Content marketing, czyli marketing treści może pomóc Ci zbudować stabilną i długoterminową relację z odbiorcami. Twoja wiadomość może przekazywać informacje o nowych wpisach i artykułach na stronie lub ciekawych poradnikach. Warto od czasu do czasu wysłać ankiety, które pomogą w zrozumieć odbiorców i tworzeniu odpowiedniego  contentu. Automatyzacja marketingu i dodatkowa integracja Twojej strony z naszą platformą.