Logo DMSales
Unia Europejska

Automatyzacja marketingu zapewni wzrost Twojej firmy

Realizuj skuteczny e-mail marketing dzięki algorytmom maszynowego uczenia. Identyfikuj więcej leadów na podstawie Twojej strony internetowej i poznaj osoby odwiedzające Twoją witrynę.  Zwiększ skuteczność Twoich kampanii e-mail marketingowych i SMS dzięki analizie zachowań klientów. Poprzez wykorzystanie algorytmów i sztucznej inteligencji, możemy pomóc Twojej firmie w podniesieniu konwersji sprzedaży o 50%. Skorzystaj ze sprawdzonych narzędzi do marketing automation!

Załóż darmowe konto

Monitoruj zachowania klientów

68% użytkowników analizuje produkty w sieci przed dokonaniem zakupu. Platforma DMSales pozwala na budowanie profilu idealnego klienta, monitorowanie zachowania potencjalnych klientów zainteresowanych zakupem produktu lub usługą, którą oferujesz. Dzięki skryptowi analitycznemu, w oparciu o Twoją stronę, identyfikujemy najbardziej wartościowych klientów i możemy wysłać do nich kampanie e-mail lub SMS.

Prospecting oparty o dane

Buduj profile behawioralne i znajdź nowych klientów wśród milionów użytkowników Internetu.

Identyfikacja leadów ze strony www

Identyfikuj anonimowych odbiorców najbardziej zainteresowanych zakupem za pomocą skryptu analitycznego DMSales.

Wypróbuj za darmo

Włącz się do działania

Tworzenie scenariuszy kampanii marketingowych i sprzedażowych pozwala na dopasowanie treści i personalizację komunikacji. Za pomocą platformy DMSales stworzysz kampanię marketingową i dotrzesz do potencjalnego klienta przy pomocy cold mailingu, automatycznych follow-upów lub wiadomości SMS.

Inteligentna segmentacja odbiorców

Za pomocą filtrów możesz zbudować profil idealnego klienta i dzięki segmentacji dotrzeć z dostosowanym przekazem do konkretnego użytkownika.

Efektywna komunikacja

Buduj relacje i zaangażowanie klientów dzięki mailingowi oraz kampaniom SMS opartym o dane. Odpowiednia strategia wspierająca działania marketingowe pozytywnie wpłynie na wynik sprzedażowy Twojej firmy.

Wypróbuj za darmo

Zwiększaj skuteczność marketingu i sprzedaży

Dzięki Platformie DMSales i jej funkcjom jesteśmy w stanie połączyć procesy działu marketingu i sprzedaży. Efektem może być zwiększenie ilości potencjalnych klientów i zwrot z inwestycji dzięki usprawnionej komunikacji marketingowej.

Lead Score

Scoring pozwala na wyłonienie z grupy potencjalnych klientów osób najbardziej zainteresowanych zakupem. Poznaj najbardziej wartościowych odbiorców Twojego produktu lub usługi i podejmij odpowiednie działania w stosunku do tych osób.

Inteligentne alerty

Dostosuj powiadomienia informujące o konkretnych zachowaniach użytkownika.

Zaawansowana analityka danych i algorytmy

Dzięki dostępowi do rozbudowanych statystyk wiesz, jak potencjalni klienci zareagowali na Twoje działania i jak wygląda Twój lejek sprzedaży.

Załóż darmowe konto

Case studies

Inspiruj się historiami sukcesu organizacji, które uwierzyły, że dzięki danym ich biznes spokojnie i bezpiecznie może rozwinąć skrzydła.