Automatyzacja marketingu zapewni wzrost Twojej firmy

Realizuj skuteczny e-mail marketing dzięki algorytmom maszynowego uczenia. Identyfikuj więcej leadów na podstawie Twojej strony internetowej i poznaj osoby odwiedzające Twoją witrynę.  Zwiększ skuteczność Twoich kampanii e-mail marketingowych i SMS dzięki analizie zachowań klientów. Poprzez wykorzystanie algorytmów i sztucznej inteligencji, możemy pomóc Twojej firmie w podniesieniu konwersji sprzedaży o 50%. Skorzystaj ze sprawdzonych narzędzi do marketing automation!

Przetestuj za darmo

Monitoruj zachowania klientów

68% użytkowników analizuje produkty w sieci przed dokonaniem zakupu. Platforma DMSales pozwala na budowanie profilu idealnego klienta, monitorowanie zachowania potencjalnych klientów zainteresowanych zakupem produktu lub usługą, którą oferujesz. Dzięki skryptowi analitycznemu w oparciu o Twoją stronę identyfikujemy najbardziej wartościowych klientów i możemy wysłać do nich kampanie e-mail lub SMS.

Prospecting oparty o dane

Buduj profile behawioralne i znajdź nowych klientów wśród milionów użytkowników Internetu.

Identyfikacja leadów ze strony www

Identyfikuj anonimowych odbiorców najbardziej zainteresowanych zakupem za pomocą skryptu analitycznego DMSales.

Skuteczne listy prospectingowe – dowiedz się więcej

Włącz się do działania

Tworzenie scenariuszy kampanii marketingowych i sprzedażowych pozwala na dopasowanie treści i personalizację komunikacji. Za pomocą platformy DMSales stworzysz kampanię marketingową i dotrzesz do potencjalnego klienta przy pomocy cold mailingu, automatycznych follow-upów lub wiadomości SMS.

Inteligentna segmentacja odbiorców

Za pomocą filtrów możesz zbudować profil idealnego klienta i dzięki segmentacji dotrzeć z dostosowanym przekazem do konkretnego użytkownika.

Efektywna komunikacja

Buduj relacje i zaangażowanie klientów dzięki mailingowi oraz kampaniom SMS opartym o dane. Odpowiednia strategia wspierająca działania marketingowe pozytywnie wpłynie na wynik sprzedażowy Twojej firmy.

Przetestuj bezpłatnie platformę DMSales

Zwiększaj skuteczność marketingu i sprzedaży

Dzięki Platformie DMSales i jej funkcjom jesteśmy w stanie połączyć procesy działu marketingu i sprzedaży. Efektem może być zwiększenie ilości potencjalnych klientów i zwrot z inwestycji dzięki usprawnionej komunikacji marketingowej.

Lead Score

Scoring pozwala na wyłonienie z grupy potencjalnych klientów osób najbardziej zainteresowanych zakupem. Poznaj najbardziej wartościowych odbiorców Twojego produktu lub usługi i podejmij odpowiednie działania w stosunku do tych osób.

Inteligentne alerty

Dostosuj powiadomienia informujące o konkretnych zachowaniach użytkownika.

Zaawansowana analityka danych i algorytmy

Dzięki dostępowi do rozbudowanych statystyk wiesz jak potencjalni klienci zareagowali na Twoje działania i jak wygląda Twój lejek sprzedaży.

Załóż darmowe konto

Case studies

Inspiruj się historiami sukcesu organizacji, które uwierzyły, że dzięki danym ich biznes spokojnie i bezpiecznie może rozwinąć skrzydła.

Usprawnij zarządzanie marketingiem

Szukasz efektywnych rozwiązań, dzięki którym pozyskasz wartościowych klientów dla Twojego biznesu? Możesz liczyć na naszą pomoc! Marketing automation pozwala na skuteczne budowanie świadomości marki. Marketerzy często koncentrują się tylko na promowaniu swoich usług i produktów, zapominając o prowadzeniu działań związanych nie tylko ze sprzedażą. Zastanawiasz się, czym Twoje firma może wyróżnić na tle innych? Content marketing, czyli marketing treści może pomóc Ci zbudować stabilną i długoterminową relację z odbiorcami. Twoja wiadomość może przekazywać informacje o nowych wpisach i artykułach na stronie lub ciekawych poradnikach. Warto od czasu do czasu wysłać ankiety, które pomogą w zrozumieć odbiorców i tworzeniu odpowiedniego  contentu. Automatyzacja marketingu i dodatkowa integracja Twojej strony z naszą platformą.

Wypróbuj za darmo