1. Pomoc
  2. Darmowe narzędzia
  3. Weryfikacja jakości maili

Weryfikacja jakości maili

Jednym z ważniejszych zadań w marketingu i sprzedaży oprócz relacji i dbanie o jakość informacji o klientach. W komunikacji biznesowej poprawnym adres mail czy nr telefonu są podstawą efektywnej komunikacji marketingowej. Dlatego należy pamiętać, iż dbanie o poprawność adresów e-mail jest ważne z kilku istotnych powodów.

Błędne adresy – jak wpływają na wysyłkę?

Przede wszystkim błędne adresy znacznie zmniejszają skuteczność działań prowadzonych w ramach strategii e-mail marketingowej. W związku z tym część wiadomości wysłanych może zwyczajnie do nich nie trafić. Innym problemem są kwestie finansowe – usługi, które wspomagają wysyłkę wiadomości do klientów. Zazwyczaj stosowana jest metoda rozliczania za każdy wysłany e-mail. Jeśli zatem w bazie istnieje szereg nieaktywnych bądź błędnie zapisanych adresów, narażamy się na niepotrzebne koszty podczas prowadzenia kampanii marketingowej.

Z myślą o osobach prowadzących kampanie marketingowe czy też komunikację z klientami, DMSales stworzył darmowe narzędzie do weryfikacji adresów bazy mailingowej. Narzędzie sprawdza następujące informacje, czy: 

  • adres e-mail ma poprawny format
  • domena istnieje
  • w domenie obsługiwana jest poczta
  • adres istnieje na serwerze pocztowym domeny

Codziennie możesz przeprowadzić 5 darmowych weryfikacji. W celu sprawdzenia większej ilości danych skontaktuj się z nami.

Wpisz adres e-mail którego jakość chcesz zweryfikować:


...
Zaktualizowano 10 lipca 2019

Czy ten artykuł był pomocny?

Powiązane artykuły