Article image

Zadbaj o jakość swoich danych z DBMS Sp. z o.o.

1 min czytania

Kampanie e-mail marketingowe oraz telefoniczne zajmują wysokie miejsce w najlepszych sposobach dotarcia do klientów. Jednak, aby miały one jak najwyższą efektywność i przyniosły oczekiwane rezultaty należy zwrócić uwagę przede wszystkim na dwa aspekty: aktualne dane oraz wiedzę jaką posiadamy o klientach. Mając to na celu i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy projekt: sprawdz-baze.pl.

sprawdź jakość bazy email marketing

Weryfikacja listy email marketingowej

Ideą projektu jest umożliwienie weryfikacji list mailingowych oraz telefonicznych do kampanii e-mailowych oraz SMS-owych, a także ich wzbogacenie o dane behawioralne, czy też zainteresowania. Dzięki posiadanym zasobom, możemy wyeliminować martwe kontakty, a także tzw. spam trapy z list mailingowych mające wpływ na reputacje domeny oraz stopień dostarczalności.

Trzy kroki weryfikacji email

Weryfikacji informacji dokonujemy korzystając z posiadanych 12 mln kontaktów, 2,5 mln martwych adresów e-mail i telefonów oraz 0,5 mln osób, które nie życzą sobie komunikacji marketingowej.

Cała procedura przebiega w trzech prostych krokach:

Krok pierwszy: Klient określa cel wzbogacenia swoich danych oraz przygotowuje wymagania dotyczące zakresu informacyjnego.
Krok drugi: Dokonujemy weryfikacji danych Klienta na bazie uzgodnionego wcześniej formatu danych.
Krok trzeci: Przedstawiamy raport zawierający uzupełnioną bazę Klienta o dodatkowe, ustalone wcześniej informacje.

Pamiętaj o legalności swojej bazy!

Powyższy proces od początku do końca odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz z zachowaniem wymagań GIODO.

Jedną z najważniejszych zasad dotyczącą danych w DBMS jest ich legalność. Niniejszym projektem mamy na celu propagować takie same zasady wśród naszych klientów posiadających własne zasoby.

Zapraszamy serdecznie na: sprawdz-baze.pl w celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie projektu.

Ocena strony:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (brak ocen)
Loading...
Tomasz Dziobiak
Autor artykułu
CEO | Prezes Zarządu
Doświadczony Menadżer w zakresie sprzedaży i obsługi usług telekomunikacyjnych. Pasjonat BI i IOT umożliwiających budowanie wiedzy o zachowaniach klientów w procesie zakupu. Praktyk w zakresie optymalizacji procesów pozyskiwania klientów i...

To może Cię zainteresować